poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zmarła kobieta, która spadła z balkonu

Zmarła kobieta, która spadła z balkonu

Zmarła kobieta, która spadła z balkonu
Data publikacji: 2016-08-02 19:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:51
Wywietleń: 1383 146755

Zmarła 69-letnia mieszkanka Białogardu, która przed miesiącem uległa wypadkowi podczas katastrofy budowlanej. Kiedy kobieta wyszła na balkon swojego mieszkania, ten się zarwał.

69-latka spadła wraz z nim na chodnik. Upadek z wysokości około pięciu metrów przeżyła, ale obrażenia jej ciała były na tyle poważne, że zmarła w szpitalu po trzech tygodniach walki o życie.

W sprawie białogardzkiej katastrofy budowlanej prowadzone jest postępowanie prokuratorskie. W związku ze śmiercią ofiary wypadku, teraz jego zakres zostanie rozszerzony. ©℗

(pw)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

myślący
Zmarła Pani - jest ofiarą obłędu wolnorynkowego; wolności od odpowiedzialności, zamiast wolności do odpowiedzialności. Kwestia co Polacy z robią z wolnością - bardzo zajmowała serce i umysł naszego Wielkiego Papieża - Świętego Jana Pawła II. Tragedia zmarłej tragicznie Pani jest wielkim wołaniem o wprowadzenie odpowiedzialności urzędników, polityków, ekspertów, ludzi nauki- za podejmowane czyny!!!!!!!!!!!!!!!Widać, że Prawo i Sprawiedliwość to rozumie i stara sie wprowadzać, mimo wielkiego oporu neoliberałów. Nie lękajcie się PiS-wcy i czyńcie tę ważną powinność. To jest koniczne dla bezpieczeństwa ogółu ludności. Powodzenia! Za zmarłą winni ignoranci powinni się modlić.A także ponieść odpowiedzialność prawną!!!
2016-08-03 11:01:47
Tragedia
Skoro po pożarze domu socjalnego w Kamieniu Pom. oskarżono urzędników, to i pewnie tutaj odpowie ktoś z wydziału gospodarki nieruchomościami lub podobnego, nie wspominając o nadzorze budowlanym itp.
2016-08-03 08:17:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi