sobota, 21 kwietnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Złodzieje samochodu zatrzymani w Mierzynie

Złodzieje samochodu zatrzymani w Mierzynie

Złodzieje samochodu zatrzymani w Mierzynie
Data publikacji: 2018-02-22 11:52
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-27 16:46
Wywietleń: 2291 315254

Policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu z terytorium Niemiec. Do ujęcia sprawców doszło na ulicy Weleckiej w Mierzynie.

Skradzione auto to Multivan VW T5 o wartości 80 tyś. złotych. Samochód udało się odzyskać, a zatrzymani mężczyźni w wieku 27, 43 i 50 lat usłyszeli już zarzuty. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Szczecin-Zachód w Szczecinie sąd zastosował wobec wszystkich trzech podejrzanych tymczasowy areszt.

Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa. Niewykluczone są dalsze zatrzymania osób.

Ł.T

Fot. KWP w Szczecinie

Komentarze

Hahaa
Skoro podejrzani to po co piszecie w internecie o nich jeżeli by byli oskarżeni to rozumiem
2018-02-27 16:25:46
Nieznany
A skąd pewność że cała trójka brała udział w kradzieży skoro dowodów nie macie? A ludzi oczernianie..
2018-02-27 16:14:06
Pikuś
@muchomorek- czyli według ciebie pisowska Prokuratuta oraz pisowska policja działają w podziemiu. To niezłe odkrycie. Może niech już tak pozostanie, he, he.
2018-02-22 20:39:27
koko
A co celnicy nie mogli na granicy zatrzymać w nowych autach?Stoją tam cała dobę i zatruwają środowisko spalinami.
2018-02-22 20:38:19
Jan
A co robią nygusy na żołnierskiej? Może tak zainteresuje się ktoś wartością dodaną Straży Granicznej?
2018-02-22 19:38:21
gregor102
Nie ZŁODZIEJE, a ROZTARGNIENI!!!
2018-02-22 18:01:24
Muchomorek
W naszym województwie PIS jest zepchnięty do podziemia ,a w powiecie polickim w szczególności . mam nadzieję, że już niedługo . wtedy zaczniemy sprzątać śmieci i w szczecińskiem .
2018-02-22 14:22:08
Wzburzony
Byłem przekonany że już wypalono do żywego złodziejską szarańczę lat 90 i 2000 a tu proszę widzę że stare ramole dalej w branży działają i szkolą nowy narybek.Wniosek z tego płynie tylko jeden-policjanci łapią a prokurator wypuszcza uznając że nie będzie sobie psuł statystyk bo przecież kradzież miała miejsce nie w Polsce.Myślałem,że PiSowska prokuratura naprawdę chce walczyć z patologią ale widzę,że to tylko pozoracja.Banda złodziei jak kradła tak kradnie.Pewnie do czasu do kiedy sam prokurator nie padnie ofiarą działań rzezimieszków i straci samochód.
2018-02-22 13:19:33
?
A to nie wtedy, gdy Kurier podawał, że na Weleckiej była kontrola trzeźwości i stąd korek?
2018-02-22 12:45:58