niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Złodziej w kiosku – wpadł na gorącym uczynku

Złodziej w kiosku – wpadł na gorącym uczynku

Złodziej w kiosku – wpadł na gorącym uczynku
Data publikacji: 2016-08-23 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:53
Wywietleń: 986 149474

Na gorącym uczynku stargardzcy policjanci ujęli 26-letniego włamywacza do kiosku przy al. Żołnierza w Stargardzie, który przed mundurowymi usiłował uciekać przez wybitą w oknie dziurę. W kieszeniach złodzieja funkcjonariusze odnaleźli zdrapki, bilety autobusowe oraz bilon. Stargardzianinowi grozi kara nawet 10 lat więzienia.

– We wtorek (23 sierpnia) wcześnie rano oficer dyżurny powiadomiony o prawdopodobnym włamaniu, do jakiego miało dojść w Stargardzie bezzwłocznie poinformował o zdarzeniu będące w służbie patrole. Niemal natychmiast dwa z nich znalazły się w rejonie miejsca zdarzenia, gdzie ujawniły wybitą w oknie szybę i wychodzącego przez nie z kiosku mężczyznę. 26-letniego sprawcę zatrzymano – poinformował podkom. Łukasz Famulski.

Na miejscu przestępstwa specjalista kryminalistyki zabezpieczył dowody w tej sprawie, a śledczy po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem przedstawią zatrzymanemu zarzut kradzieży z włamaniem, za który grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa, bo funkcjonariusze szczegółowo poddadzą analizie podobne zdarzenia i zweryfikują ewentualny udział w nich 26-latka.
(gra)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi