poniedziałek, 21 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zderzenie w miejscu tragicznego wypadku

Zderzenie w miejscu tragicznego wypadku

Zderzenie w miejscu tragicznego wypadku
Data publikacji: 2016-02-25 08:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:37
Wywietleń: 1194 121218

Na skrzyżowaniu ulicy Duńskiej i Złotowskiej w czwartek rano doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - daewoo i mitsubishi. Pojawiły się utrudnienia w przejeździe w tym miejscu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

W tym samym miejscu we wtorek wieczorem doszło do tragicznego wypadku. Samochód zabił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. (k)

Fot. Ryszard PAKIESER

Na zdjęciu: na skrzyżowaniu wciąż dochodzi do niebezpiecznych sytuacji.

Komentarze

Alek
odmawianie litanii przez 10 min. pomoże tyle co umarłemu kadzidło. Lepiej chwilę poczekać. Nigdy nie czekałem dłużej jak 2 minuty ,aby przejść na drugą stronę ulicy w Szczecinie bez świateł, nie jestem taki szybki bo swoje lata już mam.
2016-02-27 10:42:34
💡
Wielokrotnie, aby przejsc przez przejcie dla pieszych najpierw musialam pomachac noga aby jakis pedzacy laskawca sie zatrzymal przed pasami a wowczas kolejny szybki bil przemknal mi przed nosem i z pewnoscia tez bym tam lezala, gdyby nie moja znajomosc podlych kierocow z Warszewa. Codziennie ze strachem wygladam przez okno, gdy moje dziecko musi przejsc przez to miejsce. Za kazdym razem odprawiam litanie 10 minut zanim moja pociecha wyjdzie z domu. Szanowni kierowcy z Warszewa opamietajcie sie, bo ktoregos koszmarnego dnia to wasze dziecko, zona , matka itp. nie wroci do domciu.💡
2016-02-25 10:49:05
Duńska
Światłą to jedno, a nierozwaga kierowców i pieszych to inna sprawa.
2016-02-25 10:26:09
WARSZEWO
TAM POTRZEBNE SĄ ŚWIATŁA !!!!!
2016-02-25 09:48:24
Właśnie, monitorować chamów z jaką prędkością tam jadą.
.
2016-02-25 09:45:34
warszewo
Wystarczy zobaczyć stojąc obok z jaką prędkością jadą auta w dół do Krasińskiego aby zrozumieć powody tego miejsca...