piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zatrzymali i rozliczyli włamywacza

Zatrzymali i rozliczyli włamywacza

Zatrzymali i rozliczyli włamywacza
Data publikacji: 2017-06-18 15:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:26
Wywietleń: 796 270338

Szczecińscy policjanci zatrzymali nastolatka, który włamywał się do piwnic. Jego łupem były głównie elektronarzędzia i wartościowe przedmioty, które mógł sprzedać.  Osiemnastoletak usłyszał zarzuty, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 

Policjanci z Komisariatu Szczecin Nad Ordą wspólnie z kolegami z wydziału kryminalnego z KMP w Szczecinie w święto Bożego Ciała zatrzymali nastoletniego sprawcę włamań. Został on zatrzymany po tym, jak dostał się  do dwóch piwnic w budynku wielorodzinnym. 

Policjanci wcześniej typowali nastolatka do innych włamań, które miały miejsce na terenie podległym KP Szczecin Nad Odrą. Po zatrzymaniu 18-latek przyznał się do kilku włamań, które popełnił od początku maja br. Części z nich nie została zgłoszona, więc policjanci będą docierać teraz do osób pokrzywdzonych.

Łupem sprawcy padały głównie elektronarzędzia, sprzęty użytku domowego i akcesoria samochodowe. Policjanci odzyskali sprzęt skradziony z jednej z piwnic, do której sprawca włamał się  w dniu zatrzymania. 

Włamywacz usłyszał zarzuty, po uzupełnieniu materiału dowodowego podejrzany usłyszy kolejne. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. (arch.)

Komentarze

delikatny ?
Nastolatek został zatrzymany po tym jak dostał się do dwóch piwnic w budynku wielorodzinnym.Czy odbyło się to w sposób bardzo ,bardzo delikatny bo znowu wszyscy odmieńcy tego kraju rzucą się na metody policyjne .Może czas brać przykład z filmu pt . Ewa chce spać gdzie ówczesny milicjant grając melodię motywuje dwóch włamywaczy aby sami założyli sobie kajdanki i co można ,można ?
2017-06-18 20:28:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi