sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zagrają dla Julki

Zagrają dla Julki

Zagrają dla Julki
Data publikacji: 2015-11-03 11:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:27
Wywietleń: 800 35142

Julia ma osiem lat, cierpi na bardzo ciężką chorobę. Koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości jej rodziny. W najbliższy czwartek odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przekazany zostanie na rehabilitację dziewczynki.

Julka Fijałkowska to dziewczynka, u której zdiagnozowano w lutym złośliwego raka mózgu z przerzutami do rdzenia kręgowego. Jest po operacji, ale wciąż przechodzi terapię, która może potrwać nawet cztery lata. 5 listopada Klubie Muzycznym Browar Polski (ul. Dworcowa 20, Szczecin) o godz. 18 odbędzie się koncert charytatywny dla Julii. Program wydarzenia jest bogaty. Na scenie pojawią się zarówno komicy, jak i muzycy. Rozbawiać widzów będą stand-uperzy: Patryk Czebańczuk - dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu, Tomek Kołecki - nazywany najmłodszym komikiem w Polsce, a także Paweł Chałupka, Jasiek Borkowski. Przewidziano też koncerty dwóch zespołów. Zagrają Zgredy w składzie: Darek Zeto, Grzegorz Styp-Rykowski, Norbert Różański, Bartłomiej Szczodrowski. Gwiazdą wieczoru będzie szczecińska formacja Chorzy. Grupa ma na koncie dwie płyty: debiut sprzed 3 lat „Skończyliśmy się na Kill' Em All", a w tym roku ukazała się płyta „Nieznośna lekkość hitów".   Bilety kosztują 30 zł, a cały zysk z imprezy zostanie przekazany na pomoc Julii.

Wydarzeniu towarzyszy również akcja na platformie crowdfundingowej www.wspieram.to/pomocusmiechu. Także dzięki tej zbiórce można wspomóc rehabilitację dziewczynki.

(szymw)

Fot. materiały organizatora

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską