wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany

Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany [GALERIA]

Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany
Data publikacji: 2017-05-26 23:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:22
Wywietleń: 176 260197

W Azoty Arenie trwają Szczecińskie Targi Gastronomiczne. To impreza nie tylko dla gastronomików, dla których swoje stoiska wystawiennicze przygotowali producenci i dystrybutorzy profesjonalnego sprzętu kuchennego, ale również dla smakoszy – amatorów. Mogą oni w sobotę od godz. 9 do 15 przybyć do hali na kulinarne pokazy i degustacje.

Przy okazji targów w piątek odbył się konkurs na Zachodniopomorskiego Kucharza Roku. Siedem zespołów rywalizowało na przystawki i danie główne przyrządzane z produktów naszego regionu – na talerzach królował paprykarz w nowoczesnym wydaniu i pstrąg z Gospodarstwa Rybackiego w Zielenicy. Zaszczytny tytuł – po bardzo wyrównanym pojedynku, co wielokrotnie podkreślała Iwona Niemczewska, przewodnicząca jury – przypadł Karolowi Wojciechowskiemu, kucharzowi z Bań, który obecnie pracuje w Berlinie.

(kel)

Fot. Katarzyna Lipska-Sokołowska

Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany Zachodniopomorski Kucharz Roku wybrany

Komentarze

:/
Kelner, kucharz to były kiedyś zawody o najniższym statusie społecznym, a teraz urastają do rangi...profesora.
2017-05-27 08:49:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej