czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zabójstwo w Dąbiu - proces rusza ponownie

Zabójstwo w Dąbiu - proces rusza ponownie

Zabójstwo w Dąbiu - proces rusza ponownie
Data publikacji: 2015-10-15 08:31
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 1268 28588

Po raz drugi zaczyna się proces szczecinianina Radosława W., oskarżonego o trzy zabójstwa dokonane ze szczególnym okrucieństwem. Po raz pierwszy mężczyznę postawiono przed sądem miesiąc temu, wtedy też stawili się Krzysztof P. i Wojciech B., którzy mieli Radosławowi W. pomagać w zacieraniu śladów. Jednak podczas składania zeznań przez Krzysztofa P. okazało się, że obu panom należy zmienić kwalifikację czynu - na pomocnictwo z zabójstwie. To zaś oznaczało, że obaj potrzebują adwokatów.

Przypomnijmy, że do bestialskiej zbrodni doszło w kwietniu 2011 r. w domu przy ul. Uznamskiej w Szczecinie Dąbiu. Z rąk oprawcy zginęła wówczas rodzina: matka Radosława W., jej małżonek oraz jego niepełnosprawny syn. Nim Radosław W. trafił w ręce polskiego wymiaru sprawiedliwości, odsiadywał wyrok w Hiszpanii za przestępstwa narkotykowe. Na Półwysep Iberyjski uciekł po tym co wydarzyło się w Dąbiu... Do tej pory nie składał żadnych wyjaśnień, zapowiedział natomiast, że w końcu ro zrobi.

(kol)

Komentarze

Nie rozumiem
Nie mogę zrozumieć dlaczego twarze i dane osobowe takich zwyrodnialców nie są ujawniane...
2015-10-15 15:42:37
Wlasną matkę
Tu nie ma o czym mówić, normalny człowiek nie zabija własnej matki, to nie jest człowiek tylko bestia a bestie winny byc skutecznie odseparowane od społeczeństwa. Dla takich tylko kara smierci !!!
2015-10-15 06:51:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny