środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zabawa w "Miejskie Wakacje"

Zabawa w "Miejskie Wakacje"

Zabawa w "Miejskie Wakacje"
Data publikacji: 2017-07-01 16:10
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:28
Wywietleń: 176 273325

W dawnej alei kwiatowej trwa ekstremalne wydarzenie: z plażą, palmami i masą wody. To "Miejskie Wakacje" - niezwykły dowód na to, że fantazja i przygoda nie znają granic: nie powstrzyma ich byle deszczyk.

Są rozgrywane zawody w ślizgu na desce po torze wodnym. Na wszystkich chętnych wciąż czeka basen z waterballem, czyli okazja do skakania i bieganie po wodzie w olbrzymiej plastikowej kuli. Są stoiska z fantazyjnymi balonami, malowaniem twarzy i nie mniej estremalna Strefa Małego Ratownika, wzorowana na "Słonecznym patrolu". Mnóstwo zabawy, konkursów z nagrodami i parasolów, pod którymi niektórzy nawet próbują plażować na leżakach usatwionych pod palmami, jakie stanęły w strefie słonecznego zegara, tonącego teraz tyleż w deszczu, ileż w piasku.
To i jeszcze więcej - tylko dzisiaj, w sobotę, wyłącznie do godz. 17.

(an)

Fot. facebook.com/KolorowaAlejaSzczecin

Zabawa w "Miejskie Wakacje" Zabawa w "Miejskie Wakacje" Zabawa w "Miejskie Wakacje" Zabawa w "Miejskie Wakacje" Zabawa w "Miejskie Wakacje"

Komentarze

SromotnikBezwst...tak,tak Adamie...
"mnóstfo parasolóf,wodóf,palmuf i faterballemóf..." Tag siem tera pirze... Wszak, co czwarty maturzysta oblał egzamin... Tylko, zastanawiam się, uczeń czy nauczyciel nie zdał egzaminu?
2017-07-02 10:28:53
Adam
Mnóstwo parasolów???
2017-07-01 17:33:30

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi