czwartek, 24 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zaatakowany siekierą bokser w szpitalu

Zaatakowany siekierą bokser w szpitalu

Zaatakowany siekierą bokser w szpitalu
Data publikacji: 2017-08-07 12:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:37
Wywietleń: 2243 287293

Ciemnoskóry bokser, który został ranny po uderzeniu siekierą, przebywa w szpitalu. Policja nie udziela żadnych informacji w tej sprawie.

W nocy z soboty na niedzielę ciemnoskóry bokser z Warszawy został zaatakowany w jednym ze znanych szczecińskich pubów. Według nieoficjalnych informacji napastnicy mają być związani ze środowiskiem kiboli. Podczas bójki bokser został uderzony siekierą. Leży w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej.

– Dla dobra śledztwa nie udzielamy informacji w tej sprawie. Prowadzimy postępowanie dotyczące ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – stwierdził komisarz Przemysław Kimon, rzecznik prasowy zachodniopomorskiej policji.

(dar)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Pikuś
Nieważne, czy bokser był winny, czy nie, nie ważne kto zaczął. Ten, kto zaatakował go toporem powinien siedzieć. Topór to nie jest argument w sporze, no chyba, że w jakimś prymitywnym śodowoisku na zapyziałej prowincji, w remizie po weselu i w zamroczeniu alkoholowym. Nie, nie, nawet wtedy argument z toporem w ręku nie może być usprawiedliwiony. Nawet prymitywizm ma swoje granice, po przelroczeniu których jest tylko zezwierzęcenie.
2017-08-07 23:17:39
Ebola
Niewinny czarnuszek co niedawno siedział w szwajcarskim więzieniu za kradzieże
2017-08-07 18:12:38
@gosc
A skąd ty wiesz jak było? To, że wylądował w szpitalu wcale nie oznacza, że nie był sprawcą. Może nie zaskoczył, że Polska to nie Francja i tu się nie da rabować i mordować (jak np. w okolicach Calais) i jeszcze skarżyć się na Francuzów? Może to kibice stanęli w obronie innych i zneutralizowali agresora?
2017-08-07 15:56:00
gosc
Macie swoich "patriotow" ,wczoraj dresy dzis "patriotyczne" frazesy-tylko na koszulkach ...
2017-08-07 13:55:50
re: -
Przyszło Ci do głowy, że miał ją jakoś schowaną, np. zawiniętą w bluzę. Ciekawe co byś Ty zrobił jakbyś zobaczył gościa czy kilku z siekierą. Na pewno zadzwoniłbyś na policję?
2017-08-07 13:10:29
kolarz
Czy aby na pewno "zaatakowany"? Mam informacje z mocno niepewnego źródła, ale bardziej trzymające się kupy niż te półgębkiem sączone rewelacje o kibolach szwędających się po mieście z siekierami w ręku :-) Z tego, co słyszałem od osoby obecnej na miejscu to bokser znokautował najpierw jednego z gości, później interweniującego ochroniarza a na koniec sam oberwał, tyle, że nie siekierą, a toporem z zestawu p-poż :-) Jak wspominałem - głowy za to nie dam, ale te żurnalistyczne bełkoty w rodzaju "dwóch spośród pięciorga (?) napastników (?) ma "powiązania" (?) z kibolami" jakoś nieufnie mnie nastawiają do tych relacji. Tym bardziej, że za chwilę zacznie się festiwal gównolejstwa pod hasłami "ksenofobicznej Polski" :-)
2017-08-07 13:04:59
Adam Szechter
Gazeta Wybiórcza piórem Adasia Zabwornego podaje ze to atak rasistowski. To wina Kaczyńskiego, Szydło i Dudy :( Biednego niewinnego murzynka pobili wstrętni kibole. Wrócili z meczu z Lubina i odreagowali porażkę na niewinnym czarnoskórym który przyjechał do Szczecina na regaty. Chciałbym żeby kiedyś w Polsce było tak cudownie jak w Londynie, Brukseli Paryżu i Calais
2017-08-07 12:21:24
-
I co, ktoś sobie chodzi po ulicy z siekierą, a nikt nie zwraca na to uwagi? Co prawda nie wiemy, co było przyczyną takiej agresji, ale bez przesady, nikt normalny nie używa niebezpiecznych narzędzi jako argumentów.
2017-08-07 12:19:21