środa, 20 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Za nienawiść do więzienia

Za nienawiść do więzienia

Za nienawiść do więzienia
Data publikacji: 2015-10-14 14:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 1044 28370

Krzyczał, że nienawidzi i trzeba zniszczyć (użył w tym miejscu jednak innego, niecenzuralnego słowa...) Arabów. Dwudziestodziewięcioletni szczecinianin za swoje poglądy, które z zapałem głosił podczas wrześniowego spotkania Pogoni z Piastem Gliwice, będzie musiał spędzić dwa miesiące za kratkami.

Fana Pogoni zatrzymali kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Od razu trafił do policyjnego aresztu. 

-  Mężczyzna był trzeźwy. Postawiono mu zarzuty publicznego nawoływania do nienawiści. Kodeks karny przewiduje za tego typu przestępstwo karę grzywny, karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch - informuje st.asp. Irena Kornicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Rozprawa sądowa odbyła się na początku tygodnia. Wyrok, jaki zapadł nie jest prawomocny. Szczecinianin nie tylko ma spędzić dwa miesiące w więzieniu, ale także przez dwa lata nie może brać udziału w imprezach masowych oraz musi pokryć koszty postępowania. 

Wyrok wzbudził niezdrowe emocje na stadionowych kompanach rasisty. Na forach internetowych piszą oni m.n.: Jesteśmy z Tobą, ku...wy za prawdę człowieka skazujecie!!! (kol)


Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Komentarze

cap kościelny do Cenzora Kurierowego...
Cenzorze, nadmiar gorliwości szkodzi PRAWDZIE! Przypomnę bajkopisarza,niejakiego Krasickiego (chyba bi skopa): "Satyra Prawdę mówi, względów się wyrzeka, czci Urząd, wielbi Króla lecz gani- c z ł o w i e k a !" Nasze komentarze sa formą satyry (mniej lub bardziej udanej) i jedynie wytykają n i e u d a c z n o ś ć ludzi którzy wdrapali się na tzw. świecznik i udają ,że rzadzą w naszym (pospólstwa) imieniu... A,że jeden "satyryk" z drugim się nie zgadza...ha, w tym cały ubaw!
2015-10-15 17:29:06
@cap kościelny
[post (nie obraźliwy) zdjęty przez cenzora Kuriera]
2015-10-15 15:00:02
cap kościelny
Kiedys temu kibicowi katolicy postawią pomnik a arcynastępca Dzieńgi ustanowi go swiętym męczennikiem!
2015-10-14 19:52:56
Dopóki się nie pogoni
Solidaruchów, taka polityka, m.in. - multi-kulti będzie kontynuowana
2015-10-14 19:25:27
Wawrzek
A co to za dobrodziej z tego Sędziego, że za moje podatki każe żywić człowieka, którego wina jest żadna, pytanie ilu skazał za lżenie Polski i Polaków- np Grossa
2015-10-14 17:31:33
ehhch
Jakich czasów dożyliśmy.
2015-10-14 13:09:09
STOP islamskiej nawale! Nie damy się zastraszyć!
Wzywał do nienawiści czy do obrony białej rasy przed dziejącym się na naszych oczach afrykańskim i blisko wschodnim najazdem? Czy te samy organy policji i wymiaru sprawiedliwości będą w stanie uchronić nas przed nienawiścią do "niewiernych" przybyszów na siłę tu osiedlanych czy będzie jak w Wielkiej Brytanii czy Holandii gdzie władze oficjalnie zwróciły się do żołnierzy i innych mundurowych, żeby w miejscach publicznych (np. jadąc do pracy) nie byli ubrani w mundur własnego przecież państwa, ponieważ nie mogą im zagwarantować bezpieczeństwa we własnym przecież państwie? Tego chcecie?
2015-10-14 10:23:08
Paweł
PO, za pomocą usłużnych psów, już wprowadza zamordyzm hitlerowski wzorem swoich mocodawców, Szwabów! Kto nie z Mieciem, tego zmieciem.
2015-10-14 09:59:03
A patrzac odwrotnie...co PO-wie druga strona medalu ?
A w takim razie, w imie CZEGO i DLACZEGO... oraz do JAKIEJ ODWROTNEJ MILOSCI... mozna nawolywac wg. i na tle roznic... narodowosciowych i wyznaniowych w dzisiejszej UE i jej otwartych granic ? Zorientowanych PROSZE o bardziej szczegolowa odpowiedz... za co z gory DZIEKUJE ! !
2015-10-14 09:48:41