środa, 17 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Za demokracją i przeciwko rasizmowi

Za demokracją i przeciwko rasizmowi

Za demokracją i przeciwko rasizmowi
Data publikacji: 2015-12-11 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:31
Wywietleń: 1253 48521

„Obywatele dla Demokracji” - pod tym hasłem Komitet Obrony Demokraci (KOD) organizuje w Szczecinie manifestację. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o g. 12 na pl. Grunwaldzkim. W tym samym dniu zaplanowana jest manifestacja KOD w Warszawie pod Trybunałem Konstytucyjnym.

W niedzielę z kolei, 13 grudnia, w 34. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, na pl. Grunwaldzkim w Szczecinie organizowana jest manifestacja przeciwko rasizmu, ksenofobii i nacjonalizmu. Spotkanie pod patronatem Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zaplanowane jest o g. 14.

(masz)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

 

 

Komentarze

Nie ma problema...?
Rzad powinien zrobic Osobiste Referendum... i Ci co sa za przjeciem IS-lamskiego Multi-Kulti, to powciskac Im Ich do Ich wlasnych domow czy mieszkan tj. Mohammeda z jego Zona w chuscie i Ich min. 4 dzieci ! Oczywiscie na Ich koszt... az Mohammed wraz z Zona i Ich wszystkie dzieci... podejma sie ewentualnie jakiejs pracy, tylko nie na "czarno"... ! !
2015-12-12 22:52:23
ja
"warto było czekać na te piękne czasy i na własne oczy cuda te zobaczyć" , chyba tak to było , biedni obrońcy demokracji jeszcze pewnie naiwnych znajdą, pokrzyczą, uronią kilka "mądrych" zdań ala Petru "sejm głuchy" a naród i tak wie już swoje i omamić się po , psl , jakieś twory nowewczesne i późniejsze , nie da
2015-12-11 20:03:56
ja juz to rozKODowałem
Komuszki nasze bronią się jak mogą przed obnażeniem ich złodziejstwa przez 26 lat jak mogą. Moment ich końca musi nadejść i mam nadzieje ze to się dzieje. Następnie trzeba ich za to wszystko rozliczyć! Wasz czerwony krzyk a właściwie skomlenie nie pomoże nawet przy wsparciu niemiaszkóe. Mamy was dość. Jesienią was wykopaliśmy teraz czas posadzić złodzieje przebrzydłe!
2015-12-11 15:25:51
KOD
Już lecę demonstrować za waszymi ośmiorniczkami :)
2015-12-11 14:13:39
mare
"przeciwko rasizmu nacjonalizmu" ?
2015-12-11 13:54:23
S
Nawet Niemców ściągnęli. Żenada.
2015-12-11 13:29:51
Polak
Cały naród mówi zdecydowane NIE najazdowi islamskiemu, mówi NIE multikulti, mówi NIE nieudanemu eksperymentowi, który doprowadzi rdzenne społeczeństwa Zachodu do zagłady, ale musi się znaleźć takie Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita i wpierać nam coś innego. Kto to finansuje? Skąd oni mają pieniądze? Czy właściwe organy mają kontrolę nad V kolumną?!
2015-12-11 13:22:33
Żywot
Życie bywa przewrotne, czasami jest tak, że i złodziej krzyczy: "Uwaga, kradną".
2015-12-11 12:28:25