niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Wypadek na Chopina

Wypadek na Chopina (akt. 1)

Wypadek na Chopina
Data publikacji: 2016-10-08 11:00
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:57
Wywietleń: 117 158222

Dostawczy fiat zderzył się z samochodem osobowym kia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic: Chopina, Wiosny Ludów i Bartniczej. Najwyraźniej pojazdy zderzyły się w trakcie wykonywania przez jedno z aut manewru skrętu z ul. Chopina – wymuszając pierwszeństwo. Oba samochody są mocno rozbite. Na miejsce przyjechała już policja i pogotowie ratunkowe. Choć zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, nikomu nic się niestało – tylko jedna uczestniczka wypadku skarżyła się na bóle. Lekarz natychmiast ją zbadał (na miejscu). Okazało się, że to nic poważnego. Samochody są odholowane na pobocze więc nie ma problemów z przejazdem.

(lw)

Wczesniejsza informacja:

Do zderzenia samochodu dostawczego i osobowego typu suv doszło w sobotę po godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Chopina i Wiosny Ludów w Szczecinie. Na miejscu wypadku interweniuje policja i karetka pogotowia. Trzeba liczyć się z utrudnieniami w przejeździe. (k)

Fot. Marcin KUBERA

 

Komentarze

Marian
Kolejny wypadek na tym skrzyzowaniu. Chyba jakies 1.5tyg temu byla powazna kolizja w tym samym miejscu z autem MZK? W planach kiedys mialo by tu byc rondo. Czy ktos musi zginac aby cos zmienic na tym skrzyzowaniu?
2016-10-09 05:48:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi