wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem

Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem [GALERIA]

Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem
Data publikacji: 2017-05-10 12:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:29
Wywietleń: 283 253858

Na mieleńskiej plaży doszło do wypadku małej awionetki, z kolei na Dziewokliczu w lokalu mieszkalnym doszło do wybuchu butli z gazem. To na szczęście tylko scenariusz ćwiczeń jakie przeprowadziły wspólnie policjanci referatu wodnego, ratownicy szczecińskiego WOPR i Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Sygnałem rozpoczęcia działań było odebranie informacji przez służbę dyżurną CKRW o wypadku małej awionetki na plaży Mieleńskiej. Wszystkie służby w trybie alarmowym przybyły na miejsce wypadku gdzie przystąpiły do udzielania pomocy i ewakuacji poszkodowanych.

W kolejnym ćwiczeniu policjanci i ratownicy przenieśli się na Dziewoklicz. W jednym z budynków mieszkalnych doszło do wybuchu butli z gazem. Zadaniem służb było udzielenie pomocy osobom, które ucierpiały w wyniku tego zdarzenia. 

Wspólne ćwiczenia ratowników to kolejny sprawdzian przed zbliżającym się finałem regat „The Tall Ships Races 2017”. Pozwalają na nabycie, utrwalenie i doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jak i wypracowanie jeszcze bardziej skutecznych metod działania. Pozwalają także doskonalić współpracę w mieszanych zespołach ratowniczych.

(n)

Fot. policja

Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej