niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem

Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem [GALERIA]

Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem
Data publikacji: 2017-05-10 12:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:29
Wywietleń: 363 253858

Na mieleńskiej plaży doszło do wypadku małej awionetki, z kolei na Dziewokliczu w lokalu mieszkalnym doszło do wybuchu butli z gazem. To na szczęście tylko scenariusz ćwiczeń jakie przeprowadziły wspólnie policjanci referatu wodnego, ratownicy szczecińskiego WOPR i Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Sygnałem rozpoczęcia działań było odebranie informacji przez służbę dyżurną CKRW o wypadku małej awionetki na plaży Mieleńskiej. Wszystkie służby w trybie alarmowym przybyły na miejsce wypadku gdzie przystąpiły do udzielania pomocy i ewakuacji poszkodowanych.

W kolejnym ćwiczeniu policjanci i ratownicy przenieśli się na Dziewoklicz. W jednym z budynków mieszkalnych doszło do wybuchu butli z gazem. Zadaniem służb było udzielenie pomocy osobom, które ucierpiały w wyniku tego zdarzenia. 

Wspólne ćwiczenia ratowników to kolejny sprawdzian przed zbliżającym się finałem regat „The Tall Ships Races 2017”. Pozwalają na nabycie, utrwalenie i doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jak i wypracowanie jeszcze bardziej skutecznych metod działania. Pozwalają także doskonalić współpracę w mieszanych zespołach ratowniczych.

(n)

Fot. policja

Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem Wypadek awionetki, wybuch butli z gazem

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską