poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Wymiana asfaltu na kolejnych ulicach

Wymiana asfaltu na kolejnych ulicach

Wymiana asfaltu na kolejnych ulicach
Data publikacji: 2017-12-02 07:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-04 08:44
Wywietleń: 4090 303530

W najbliższych dniach kierowcy muszą uważać na utrudnia związane z wymianą nawierzchni na kolejnych ulicach w Szczecinie.  

Drogowcy obecnie pracują na ul. Witkiewicza na odcinku ul. Grota Roweckiego do ul. Derdowskiego. Tutaj roboty są planowane na kolejne wieczory aż do wtorku.

W sobotę ekipy drogowe pojawią się przy skrzyżowaniu ul. Bogumińskiej z ul. Pokoju. Wymiana asfaltu na tej pierwszej ulicy powodowała niedawno olbrzymie korki na głównej trasie dojazdowej do i z Polic.

Na poniedziałek planowane jest rozpoczęcie robót na ul. Pokoju (na całej długości).

- W związku z remontami możliwe są utrudnienia w ruchu, który na wykonywanych odcinkach będzie się odbywać wahadłowo. Roboty będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności, za utrudnienia przepraszamy - poinformował Szymon Wasilewski z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

(k)

Na zdjęciu: Remont nawierzchni ul. Bogumińskiej spowodował olbrzymie kłopoty w dojeździe do i z Polic. Czy rozpoczynająca się w poniedziałek wymiana asfaltu na ul. Pokoju spowoduje podobne problemy?

Fot. Mirosław WINCONEK (arch.)

Komentarze

Sok
To ja zaproponuje remont ul. LUBCZYNSKIEJ bo odkąd drogowcy działają na S3 wszyscy jeżdżą tamtędy.
2017-12-04 04:09:04
Paweł
zgodnie z podpisaną umową Strabag miał to wszystko skończyć do 30 listopada. Czy w związku z tym od 1 grudnia naliczane są kary umowne?
2017-12-02 23:46:42
Mieszkaniec innej ulicy
A kiedy wymiana asfaltu na Kolumba i Chmielewskiego. Tam dopiero jezdzi sie jak na torze przeszkod! I tez sa plyty wystajace na 10cm! Przed zimą Strrabagg powinien zalatac wszystkie dziury w miescie a nie skupiac sie na kilku odcinkach, aby wydac pieniadze na ten rok. Poki jest sucho niech łata na bieżąco, bo zima bedzie mu znacznie gorzej to zrobic... Chyba w kolejnym przetargu miasto musi wybrac innego wykonawce napraw doraźnych, bo ta ekipa sobie nie radzi wcale z lataniem dziur w miescie. Ponadto, Most Cłowy niedawno remontowany a na nitce wyjazdowej juz jest dziura na dziurze! Czy tego zaden urzędnik nie kontroluje stale? Czy nie obowiazuje 2-letnia gwarancja na wykonastwo? Powinni zawierac w przetargach obowiazek 5-letniej gwarancji! Wtedy to bedzie mialo skutek powstrzymywania sie przed slabym wykonaniem robót.
2017-12-02 23:29:54
A kiedy inne ulice?
A kiedy odbędzie się remont ul. Modrej lub Wojska Polskiego ( od Unii Lubelskiej - Jarzyńskiego) ???? Robi się ulicę gdzie całkiem dobrze się jeździ a kompletnie OLEWA drogi gdzie korzenie drzew i pęknięcia na łączeniach płyt powodują że jeździ się jak po tarce.. Dopóki nikt zawieszenia nie zniszczy to nic nie będą robić..
2017-12-02 18:28:54
Janina Kuligowska
Niedlugo mieszkancy glownej ulicy Pogodna Zolnierskiej beda hucznie obchodzili polozenie bruku na ulicy. Zapraszamy.
2017-12-02 12:38:35
Taxi
No to czeka nas prawdziwy drogowy armagedon na Pokoju bo jak ważny jest to kierunek i droga nikogo nie trzeba przekonywać.Każdy kto codziennie pokonuje tę trasę doskonale wie co go będzie czekać w tym miejscu przez kilkanaście dni.Tam jest prawdziwy drogowy poligon-wiecznie coś ryją kopią.Mam wrażenie jakby to miejsce służyło do prowadzenia zawodowych egzaminów,testów z kopania rowów czy zrywania nawierzchni dla nowo przyjętych pracowników.Tej trasy Police Szczecin Szczecin Police nigdy nie można przejechać na czysto.
2017-12-02 09:59:57
Załom też jest w Szczecinie
Najpierw niech skończą Kablową, bo nie dość że zrobili tylko połowę, to tak że tworzą się zastoiny wodne.
2017-12-02 08:41:46
Bogumił
Skoro trzeba wymienić asfalt to trzeba...