poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Wieczorek i Wziątek lokomotywami Zjednoczonej Lewicy

Wieczorek i Wziątek lokomotywami Zjednoczonej Lewicy

Wieczorek i Wziątek lokomotywami Zjednoczonej Lewicy
Data publikacji: 2015-08-08 18:50
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-08 00:58
Wywietleń: 1607 8819

Dariusz Wieczorek, przewodniczący SLD na Pomorzu Zachodnim, jednak będzie jedynką listy Zjednoczonej Lewicy (mówiło się, że może ona trafić do Zielonych). Wyborczą lokomotywą w Koszalinie został poseł Stanisław Wziątek. Pozostałe nazwiska kandydatów do Sejmu z list Zjednoczonej Lewicy będą ustalane w najbliższych dniach. Obradująca w sobotę Rada Krajowa SLD nie wskazała też kandydatów do Senatu. Jak mówi nam poseł Wziątek, decyzje będą po 20 sierpnia. ©℗ (masz)

 

Na zdjęciu: Stanisław Wziątek (po lewej) z Dariuszem Wieczorkiem (po prawej)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Zen
Dariusz "Chomik" W. lokomotywą??? Czy oni ocip*eli w tym SLD??
2015-08-10 08:40:25
Janusz
wieczorek oddaj szczecinowi 10 milionow
2015-08-09 11:42:41
ampre
To już szczecińska Enea straci najlepszego pracownika, którego nie będzie kim zastąpić. Przerwy w dostawach prądu murowane.
2015-08-09 09:35:57
Czytelnik Łukasz
Nawet list nie chciało im się przeorganizować, bo "jedynki" od lat te same... Miller i spółka to już przeszłość, są BEZ SZANS. Czas dać się wykazać nowym, np. partii Razem.
2015-08-09 09:21:23
Stop chomikowi
Kandydat W jest jak najbardziej na miejscu,reprezentuje lewicę i jej ideologie społeczną. Na co dzień skromny człowiek, jak większość musi mieszkać w skromnej willi na postkomunistycznym blokowisku warszewo. Jeździ starym zdezelowanym jepem grand cherokee rocznik 2014. A jeszcze nie tak dawno musiał się męczyć w terenowym BMW To strasznie zapracowany człowiek, prawie skazany, prawie polityk, naprawdę żałosny jak jego wyborcy.
2015-08-09 09:15:26
John skupuje zlom...
A ja te stare PO-stkomunistyczne Lokomotywy SLD, odstawil bym na zezlomowanie do najblizszej Lokomotywowni ! !
2015-08-09 08:47:53
Miś na Marę
Lokomotywy... Jeden taki bardziej zdezelowany i zużyty elektrowóz, strasznie przestarzały model. Obaj dziarscy panowie mogą być wizytówką PKP. Juz widzę te piękne olbrzymie billboardy przytroczone do rozwalających się budyneczków stacyjek.
2015-08-09 07:03:19
witek
pozostaly im marzenia
2015-08-09 06:33:15
Dryja
No to najważniejsze już wiemy.
2015-08-08 21:11:07
to stare komuchy
to oni są odpowiedzalni za ten szczecinski SYF