środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Więcej policji w policji

Więcej policji w policji

Więcej policji w policji
Data publikacji: 2017-03-03 17:44
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:11
Wywietleń: 205 219744

Trzydziestu dwóch nowych funkcjonariuszy wstąpiło do zachodniopomorskiej policji. W piątek (3 marca) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie odbyło się uroczyste ślubowanie.

Dwie kobiety i trzydziestu mężczyzn rozpoczęło swą służbę w zachodniopomorskiej policji. Dziesięć osób zasili szeregi szczecińskich komend (trzy w komendzie wojewódzkiej, siedem w miejskiej). Kolejnych dziesięciu funkcjonariuszy wstąpiło do oddziałów prewencji, a dwie do pododdziału antyterrorystów. Nowych pracowników zyskały komendy powiatowe w Koszalinie, Kołobrzegu, Drawsku Pomorskim, Gryficach, Gryfinie, Pyrzycach, Sławnie, Stargardzie, Świdwinie. Wszyscy złożyli ślubowanie w obecności szefa zachodniopomorskiego garnizonu mł. insp. Jacka Cegieły, który podkreślał, że praca, jaką wybrali kandydaci jest trudna i odpowiedzialna.

(sz)

Na zdjęciu: Dowództwo i nowi funkcjonariusze zachodniopomorskiego garnizonu policji

Fot. KWP

Komentarze

pipi
"Więcej policji w policji" to takie same S-hasło jak; "-więcej mięsa w mięsie".
2017-03-04 09:30:53
@"Male podsumowanie"
Obciach, to należeć do PiS+Piły i Siekiery! Obciach, to siedzieć u mamy pod pierzyna przez cały Stan Wojenny i mieć kota. Obciach i hańba wiekopomna, to rabować, mordować i palić żywcem Polaków tak jak to robili Przeklęci! Obciach, to czcić tych oprwaców Polaków jak bohaterów! Obciach, to wykorzystywać do tego wojsko, policję i dzieci szkolne! Obciach, to mieć taką pustkę we łbie, jaką masz ty!!!
2017-03-04 08:51:05
obserwator
jest dobrze, POLSKA BIAŁO- CZERWONI!!!!!
2017-03-04 08:25:01
PROPOZYCJA...
Czas najwyzszy, by kolor tych Mundurow zostal zmieniony na INNY... bo kolor ten, to w dalszym ciagu przypomnina Urodzonym przed 1990 rokiem - Komunistyczna Milicje !!
2017-03-04 01:41:53
Male podsumowanie...
Do PO-nizszego miro... ! PO 1-sze: obciach to naprawde bylo wstepowac wowczas do ORMO, ZOMO, MO jak i SB oraz byc np. "Bolkiem" ! PO 2-gie: obecni Policjanci beda teraz stac na strazy, bylego jeszcze "bajzlu" PO-zostawionego przez Was do 25.10.2015 roku oraz dalszego nowego Ladu i Porzadku w obecnej R.P. ! Miejmy nadzieje, ze wszyscy starzy Milicyjni przelozeni, PO-odchodzili juz na srednie emerytury !! I faktycznie ze: takich rzeczy jakie byly za PRL-owskiej Komuny jak i PO-stkomuny... to powoli juz nie ma, bo wtedy tj. w latach 1945-2015 nie bylo jeszcze pelnej Demokracji... tylko ucisk, wyzysk, przesladowania, szykany, okaleczenia i morderstwa tak Zolnierzy Niezlomnych i Wykletych jak i owczesnych Opozycjonistow oraz Klase Robotnicza wraz z pewna czescia Inteligencji... Walczacej przez lata 1939-45, 1956, 1968, 1970/71, 1976, 1980-89 o dzisiejsza juz jako-taka Wolnosc, Demokracje i Swobode !!!
2017-03-03 23:08:31
miro
Teraz to obciach wstępować do takich jednostek. Ciekawe na straży czego stoją. O przełozonych nie wspomnę. W ślad za innymi wyrażam własną opinię,gdyż mamy państwo demokratyczne, no chyba że ktoś tak jak p. Waszczyszkowski zawiadomi ABW. Takich rzeczy to za PRL nie bylo.
2017-03-03 20:04:18