sobota, 19 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > W Policach od środy zamknięta Wojska Polskiego

W Policach od środy zamknięta Wojska Polskiego

W Policach od środy zamknięta Wojska Polskiego
Data publikacji: 2017-08-08 21:16
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:37
Wywietleń: 676 287548

W Policach w środę (9 sierpnia) zawieszone zostaną przystanki autobusowe na ul. Wojska Polskiego. Do odwołania. To przez prace drogowe (naprawę kanalizacji deszczowej). Autobusy linii 101, 102, 524, 526 - w obu kierunkach - będą kursować objazdami. Przez remontowany odcinek nie przejadą też samochody. Wjazd zostanie udostępniony tylko mieszkańcom tamtejszych posesji i służbom interwencyjnym.

Objazd został wytyczony ulicami: Asfaltowa, Piłsudskiego, Mazurska, Kołłątaja, Police Rynek - w obu kierunkach. Z pominięciem przystanków: Wojska Polskiego Police.

Na trasie przejazdu obowiązują istniejące przystanki: Police Mazurska Kościół oraz Police Kołłątaja. Wymienione linie kursować będą według obowiązującego rozkładu jazdy.

Remontowany odcinek jest najczęściej używanym przez kierowców samochodów ciężarowych dojeżdżających do Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. i firm znajdujących się w pobliżu ulicy Kuźnickiej w Policach.

W związku z tym, że ulice objazdowe nie są przystosowane do obsługi samochodów ciężarowych, zalecamy przejazd przez Głębokie, Tanowo i Trzeszczyn.

Wjazd na remontowany odcinek drogi zostanie udostępniony mieszkańcom posesji i służbom interwencyjnym. Nie wiadomo kiedy zostanie usunięta awaria.

(sag)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Mistrzostwa Europy w siatkówce coraz bliżej
Splash of Colors
Pożegnaliśmy żaglowce
Poprzedni Następny

Nekrologi