sobota, 20 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > W KURIERZE: Rozmowa z premier Beatą Szydło

W KURIERZE: Rozmowa z premier Beatą Szydło

W KURIERZE: Rozmowa z premier Beatą Szydło
Data publikacji: 2016-04-08 10:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:40
Wywietleń: 1598 127348

- W przyszłym tygodniu mieszkańcy Świnoujścia usłyszą dobrą wiadomość - zapowiada premier Beata Szydło. Szefowa rządu w rozmowie z „Kurierem” mówi nie tylko o tunelu. Zapewnia, że fabryka propylenu na pewno będzie budowana w Policach. I przyznaje: - Słyszę głosy, że ustawa stoczniowa będzie dotyczyć tylko Trójmiasta. Ale tak nie będzie. Ustawa ta ma się przyczynić do rozwoju zarówno wybrzeża wschodniego, jak i zachodniego. Myślę, że Morska Stocznia Remontowa Gryfia jest dobrym podmiotem, by na jego bazie myśleć o rozwoju sektora stoczniowego w Szczecinie. Ale także małe podmioty, które tej chwili działają w Szczecinie, będą miały swoją szansę - podkreśla. 

Premier Beata Szydło mówi nam również o nowym programie Mieszkanie: - Chcemy, by szanse na uzyskanie własnego mieszkania miały rodziny również o średnich i niskich dochodach. Propozycje będą więc różne - tanie kredyty, najem własnościowy, czy kredyty przy wykupie mieszkania. Chcemy, żeby w program Mieszkanie + zaangażowało się państwo poprzez wniesienie gruntów, które są w zasobach Agencji Mienia Wojskowego, Agencji Nieruchomości Rolnych lub innych gruntów Skarbu Państwa.

(masz)

Cały wywiad w "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z dn. 8.04.2016

Fot. Dariusz GORAJSKI

 

 

Komentarze

Anytprawak
Prawaki alescie madzy w gadce
2016-04-11 13:04:42
rob
"Pani Premier" Broszka wie Pani co mowi czy mowi co wie.Precz z kaczyzmem
2016-04-11 13:03:51
@Jarun...
a co tu komentować? Takie pogaduszki babiny , która uważa się za premierę "dobrej zmiany",to jak dmuchanie pod wiatr. Puste słowa. O wszyskim decyduje kaczor a nie dudki i szydła! "Dobrą zmianę" to już widać w Janowie Podlaskim, Puszczy Białowieskiej, Trybunale konstytucyjnym, stosunkach z USA i UE itd...
2016-04-09 18:53:59
Jarun
Filmiki z pikiety KOD-u jak najbardziej widoczne w elektronicznym 24Kurierze a rozmowa z premierem Polski gdzieś tam schowane w Komentarzach. Wniosek: Dla Kuriera ważniejszy jest głos kilku krzykaczy niż premier ! Głupota i brak profesjonalizmu czy walka z rządem!?
2016-04-09 12:30:43
Dlugo-PiS,
Krotka odp.do PO-nizszego Pol-a... moim zdaniem tak Premier Szydlo, jak i Jej nastepcy beda teraz siedziec sobie u Wladzy tak samo dlugo jak siedzieliscie Wy Komuchy i PO-stkomuchy, czyli rowniez przez 68 lat... a pozniej moze dopiero dojsc do ewentualnej dalszej dyskusji przy Owalnym lub Kwadratowym Stole !!
2016-04-09 00:15:33
"Obiecanki, macanki a ..
..a głupiemu stoi..." Takie gadki głosiły tu oba kaczory. Po wyborach jeden zapomniał , drugi nie pamiętał... "..Remontowa Gryfia jest ...podmiotem, by na jego bazie myśleć o rozwoju sektora stoczniowego w Szczecinie..." Myslicie od 1990roku i w Sz-nie jest ciągle coraz gorzej! Z pustego łba żadna twórcza myśl nie wyleci jak z pustej stodoły żaden wróbel!
2016-04-08 18:11:06
Pol
Ale się rozsiadła. Długo tak będzie siedziała?
2016-04-08 17:27:24
stoczniowiec
Mydlacz oczu to jakios komuch co sie boi ze mus sie do dupy dobiora starczy waszych rzadow spierdalajcie dajcie rzadzic nowej sile ktora zadba o ludzi i o Polske
2016-04-08 13:44:06
punia
Wesołe dyskusje dzieciaków, tylko dlaczego na forum ?
2016-04-08 13:31:16
do mydlenie oczu
Wypowiedz podchodzaca po paranoje,przyzwyczajony do mydlenia oczu za PO,pewnie teraz placzesz za kazdy razem jak chce cos zmienic PIS:) chora głowa
2016-04-08 12:44:41
Dlugo-PiS,
Odp. do mydlenie oczu..! Od obecnego Prawicowego Rzadu ktory dziala dopiero od 26.10.2015 tj. ok. 6 miesiecy wymagasz wiecej... niz od Komunistyczno - PO-stkomunistycznych Rzadow - ktore dzialaly NIEUDOLNIE PO-przez 68 lat... NIC ?? Widac wiec, ze myslisz PO-d gorke... !!
2016-04-08 12:20:03
mydlenie oczu
Tunel-? konkrety proszę a nie farmazony opowiadane mieszkańcom od lat.Kłamaliście,kłamiecie i kłamać będziecie w sprawie tunelu bo doskonale wiecie,że wiążą Was sprawy z obecnością portu wojennego i zobowiązania NATO,które podobnie jak Układ Warszawski uznał Świnoujście jako miasto strategiczne z wojennego punktu widzenia.Ma "specjalny" status.Wobec tego mieszkańcy stali się zakładnikami i o tunelu mogą zapomnieć.Nie rozumiem tylko po co te kłamstwa,dlaczego nikt otwarcie o tym z rządzących nie chce powiedzieć.
2016-04-08 11:57:26