sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > W KURIERZE: Kubik – prezes uniwersalny

W KURIERZE: Kubik – prezes uniwersalny

W KURIERZE: Kubik – prezes uniwersalny
Data publikacji: 2016-04-20 23:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:42
Wywietleń: 348 129079

W czwartek (21 kwietnia) do Szczecina na inaugurację Dni Skandynawskich zjeżdża 4 ambasadorów. Będzie zapewne także prezes spółki, która jeszcze nie istnieje, ale za to jest sponsorem strategicznym imprezy.

8 kwietnia „Kurier” ujawnił, że sponsorem Dni będzie nieistniejąca spółka. Władze miasta bagatelizowały temat, zapewniając, że to tylko zmiana nazwy i że do rozpoczęcia imprezy sprawa zostanie załatwiona. W czwartek Dni się zaczynają, a w środę (20 kwietnia) nowa miejska agencja wciąż była w budowie...

Jak już pisaliśmy, wśród sponsorów strategicznych Dni Skandynawskich w Szczecinie - trzech spółek należących do miasta, lub z udziałem gminy Szczecin jest także Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. Ma logo, ale tak jak 2 tygodnie temu, wciąż nie istnieje. Spółka nie figuruje jak dotąd w Krajowym Rejestrze Sądowym. W internecie nie sposób znaleźć ani jej siedziby, ani władz. Gdy zaś dzwoni się do Funduszu Wspierania Rozwoju Gospodarczego Miasta Szczecina, który ma się stać podstawą nowej firmy pracownicy wciąż przedstawiają się jako personel Funduszu. Zaś planowany na szefa Agencji Marek Kubik nie potrafi powiedzieć „z pamięci" kiedy zapadła decyzja władz o zmianie nazwy i zakresu zadań kierowanej przez niego spółki. ©℗

Artur Ratuszyński

Więcej w czwartkowym „Kurierze Szczecińskim” i e-wydaniu z 21 kwietnia 2016 roku.
 

Komentarze

Kubik
nie sprawdził się jako dyr.od pozyskiwania inwestorów, z biznesem nie miał nic wspólnego, i będzie tak jak było . Jak mozna zatrudnić kogos takiego , który nic nie zrobił, wszystkiego sie bał, bał podjąć sie decyzji hmmmmmmmmmmmmmmmmm
2016-06-23 01:49:48
Wtyczka
A komu przeszkadza przekazanie informacji przez wtyczkę ? A co sami urzędnicy chętnie o swoim lenistwie mówią? Gdyby nie Kurier i inne lokalne media to afera z miejskim łowczym i pewnym urzędasem byłaby nikomu nieznana. A tak mamy weekendowe wydanie i Kowal na rozkładzie.
2016-04-21 18:54:05
Myślałem, że to Kowalewska, a to Ratusz.
Czyli, chodzi o KRS w sumie?
2016-04-21 17:36:24
obcy
Niestety mamy część dziennikarzy opisujących tylko sensacje jak również rzeczy nieprawdziwe, tu w artykule mamy przykład, że spółka nie istnieje jednak spółka istnieje od dawna lecz nastąpiła zmiana nazwy która musi być uwidoczniona w KRS. A na wpisy czeka się miesiącami.
2016-04-21 16:30:10
szczecinianin
A od kiedy to co Kurier napisze kreuje rzeczywistość? Przecież nie od dziś wiadomo, że są to szczątkowe informacje, które zazwyczaj "życzliwa wtyczka" przekazuje.Może to i dobrze, że na takie rzeczy redaktorzy zwracają uwagę bo dzięki temu o ARMS już jest głośno a o to też chodzi. Hahaha i w sumie hurra!
2016-04-21 13:49:21
Universal soldier
Dziwne, przecież każdy pamięta, gdy Kurier napisał, że powodem odwołania tego uniwersalnego Pana z funkcji dyrektora od obsługi inwestorów UM było to, że nie miał się czym pochwalić na dotychczasowym stanowisku. Więc jak to jest, tak szybko zmieniły się umiejętności tego pana?
2016-04-21 10:16:51
szczecinianin
Bardziej "machlojkowo" wygląda wszczęta przez autora pseudo artykułu nagonka. Z tego co mi wiadomo, na wpis do KRS czeka się miesiącami. Powinniśmy się cieszyć, że ktoś w końcu robi coś dla Szczecina a nie nie węszyć podstęp...Żenada
2016-04-21 08:24:53
Dziwny PO-czatek,
Czyli ze wyglada to dosc dziwnie... a moze i nawet "machlojkowo" ??
2016-04-21 00:14:52