sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > W Kurierze: Kto widział mojego syna

W Kurierze: Kto widział mojego syna

W Kurierze: Kto widział mojego syna
Data publikacji: 2016-02-12 08:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:36
Wywietleń: 1852 117791

OD niemal trzech tygodni trwają w Szczecinie poszukiwania studenta Akademii Morskiej - Władysława Nagorniuka. Kilka dni temu z Krymu przyjechała tutaj matka zaginionego. - Jeśli ktoś ma jakieś informacje o moim synu, bardzo proszę o kontakt - apeluje pani Olena. I czeka na szczęśliwy koniec tej historii.

Na swoim Facebooku Władysław umieścił jakiś czas temu zdjęcie na tle Nawigatora XXI, uczelnianego statku zacumowanego u stóp Wałów Chrobrego. Nieprzypadkowa to fotografia... Bo Akademia Morska, szkoła, którą mężczyzna wybrał, choć dzieliły ją od jego rodzinnego domu tysiące kilometrów, to przecież przepustka do kariery. A Wały Chrobrego - tak jak niemal każdego - zauroczyły i Władka. To właśnie w tym miejscu, w nocy w 23 na 24 stycznia br., ostatni raz łączył się z mamą. Wcześniej spotkał się z przyjaciółmi, mieszkającymi na Niebuszewie. Zamiast pójść prosto do mieszkania, postanowił jeszcze spojrzeć na majestatyczne gmachy nad Odrą...

- Władek dzwoni do mnie każdego dnia, łączymy się przez Skype’a, opowiada co u niego słychać. Tamtej nocy, było po godzinie pierwszej, pokazywał mi jaki Szczecin jest piękny, chciał, bym przyjechała w odwiedziny. Stęskniliśmy się za sobą. Mówił, że wraca już do mieszkania, miał tam być za pół godziny. Władysław jest jedynakiem - opowiada pani Olena Nagorniuk.

22-latek do stolicy zachodniopomorskiego sprowadził się rok temu. Rozpoczął tutaj zaoczne studia magisterskie na kierunku nawigacja...

(kol)

Więcej czytaj w weekendowym magazynie "Kuriera" i e-wydaniu.

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Związek Ukraińców w ...
w Szczecinie powinien zając się sprawą i pomóc matce! Człowiek nie jest igłą w stogu siana a Szczecin nie jest Pekinem!
2016-02-12 15:15:55
Propozycja do Wladz Miasta,
Zainstalowac kamery na czesto odwiedzanym odcinku nabrzeza Odry np. od Dworca Kolejowego poczynajac... a na Dworcu Morskim konczac, gdyz w tym rejonie przebywa najwiecej ludzi, gdzie automatycznie latwo wpasc do wody...!!
2016-02-12 11:01:20
Oby się znalazł żywy i zdrowy
Na zdjęciu pokazywanym w prasie, zaginiony miał okrągłą twarz i krótsze włosy, a na tym wygląda zupełnie inaczej, ciężko zapamiętywać osoby widziane na ulicy :( Przecież na gmachu muzeum jest taka kula z kamerą, to pewnie powinien być zapis?
2016-02-12 10:06:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi