środa, 21 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > W KURIERZE. Każdy może być MJW na Facebooku

W KURIERZE. Każdy może być MJW na Facebooku

W KURIERZE. Każdy może być MJW na Facebooku
Data publikacji: 2015-12-04 11:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:30
Wywietleń: 1523 45205
 - „Nie będę tolerowała promowania się na moim profilu różnych takich osobników, którzy koniecznie chcą mi „dokopać" i w ten sposób zaistnieć. Wywalę na zbitą gębę, albo i zablokuję” - napisała niedawno na swoim Facebooku szczecińska radna Małgorzata Jacyna-Witt. Sam zaś na fb obraża innych, a kiedy staje przed sądem oskarżona o naruszenie dóbr osobistych, to wmawia sądowi i pomówionemu, że jej komputer jest dostępny w  firmie „Twoje okna” przez cały dzień i każdy może swobodnie pisać co tylko chce. Z takiej możliwości korzystał chociażby znany szczeciński globtroter, syn radnej oraz pracownicy firmy.

W ubiegłym roku Jacyna-Witt zamieściła, w okresie od 15 września do 8 października, cztery informacje o tym, że prokurator wszczął śledztwo w stosunku do dyrektora Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie Marcina Posadzego oraz, że przedstawił mu zarzuty niegospodarności. To ostanie nie było prawdą. Ba, kiedy jeden z jej rozmówców, napisał, że nikt dyrektorowi nie postawił zarzutów i poradził radnej, by czytała treść pisma prokuratora ze zrozumieniem, to Jacyna odpisała mu „by się ogarnął”. Radna brnęła dalej  - krytykowała media, że jej nie sprzyjają i bronią dyrektora. Przypomnijmy - prokurator żadnych zarzutów dyrektorowi nie postawił. Jednak radna najwidoczniej nie odróżnia pojęć postawienie zarzutów i śledztwo w sprawie i dalej upierała się przy swoim. Podobnie jak jej 37-letni syn, co się okazało już podczas rozprawy sądowej.

Cały artykuł w piątkowym "Kurierze Szczecińskim"

Mirosław Kwiatkowski

Komentarze

Okno
A jak sie okaze ze to kwitek nie napisal a sprzataczka, ktora miala. dostep do komputra?
2015-12-05 17:26:15
Do swita
Jacyna nie zna slowa przepraszam. Ona jest nieomylna!
2015-12-05 15:08:47
Szklarz
To pacyna nie jest wlascicielka firmy? Ale jaja!
2015-12-05 07:23:27
Noname
@swit Pani Jacyna ma swoje zdanie?? Tzn. może i ma tylko za każdym razem inne i nie zawsze się z nim zgadza...
2015-12-04 16:26:25
swit
Nie ma ludzi nieomylnych. Każdemu zdarzają się błędy. Należy przeprosić i dalej mieć swoje zdanie. Dla mnie najważniejsze, że Pani Małgorzata ma swoje zdanie i nie poddaje się mimo nagonki bądź to pomijania ze strony mediów. Dobrego weekendu, również autorowi artykułu.
2015-12-04 13:56:12
Do rogera
Widac ze kwiatka czytasz wnikliwie
2015-12-04 13:52:34
lop
Czy ten pan potrafi pisać z sensem? Czy już tylko Jacyna i Sandra? Chłopie OGARNIJ SIĘ!
2015-12-04 13:02:48
Internet
W jakich godzinach można skorzystać z darmowego internetu u opisywanej pani? Czasami jest tak, że po prostu ciężko jest znaleźć kafejkę internetową, więc takie miejsce byłoby jak znalazł - skoro komputer w tej firmie jest dostępny przez cały dzień i każdy może swobodnie pisać co tylko chce.
2015-12-04 12:52:41
roger
jak zawsze podstarzały Miro o tym samym!!!!!!!!!!!!!!!!! Jacyna, Balazs, Osinów a potem jego kupel januszek z sandry... żenujace
2015-12-04 11:49:39
gość
A pan Kwiatkowski tradycyjnie "wali" w Jacynę-Witt, wyraźnie widać osobistą animozję pana redaktora. Czyżby nie mogł znieść że kobieta gra od niego lepiej w golfa?
2015-12-04 11:43:00
gumieńczak
Zo nie jest nasza radna. jest ich!
2015-12-04 11:42:31
Noname
Czy nie szkoda atramentu i bitów na opowieści o "naszej" radnej? Jest tyle ciekawych lub ważnych spraw do opisania...