wtorek, 24 kwietnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Uwaga kierowcy - procesje na ulicach!

Uwaga kierowcy - procesje na ulicach!

Uwaga kierowcy - procesje na ulicach!
Data publikacji: 2018-03-16 11:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-17 18:40
Wywietleń: 922 318577

Po południu w piątek 16 marca ulicami Szczecina przejdą procesje.  Kierowcy powinni zachowa szczególną uwagę. 

O godz. 17 przy bazylice archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła rozpocznie się międzyparafialna Droga Krzyżowa ulicami: św. Jakuba, kładką nad ul. Wyszyńskiego, Staromiejską, Podgórną, Świętego Ducha. Zakończenie planowane jest o godzinie 18 przy kościele pw. św. Jana Ewangelisty.

Natomiast o godz. 18:30 procesja wyruszy sprzed kościoła pw. Andrzeja Boboli i przejdzie ulicami: Pocztową, 5 Lipca, Bolesława Śmiałego, Chodkiewicza. Zakończenie planowane jest na godzinę 20:30.

Chwilowe utrudnienia związane z procesjami możliwe są także w innych miejscach  Szczecina.

(g)

Komentarze

@nikt tutaj...
Trafiony komentarz!:-)
2018-03-17 18:30:40
Tutaj nikt nie sądzi.
Tutaj nikt nie sądzi. Tutaj spotykają się twierdzenia uzależnionych od narkotyku Partii Watykańskiej i nieuzależnionych, nie będących pod wpływem narkotyku. Narkoman potrzebuje dealera i ma rozum opanowany przez narkotyk. Nie narkoman łatwo dostrzega że Partia Watykańska ma zysk z narkotyku, czyli trójcę : Władza, Seks i Pieniadze. Pochody Partii Watykańskiej zbliżają do narkotyku.
2018-03-17 12:41:29
@ zorientowany
"Te pochody służą zbawieniu! " Ech, parafianin, parafianin! Jeśli byłoby tak, jako nam powiadasz, to próżna męka i śmierć Chrystusa! Piszesz:"Kto maszeruje to do nieba a reszta w ogień"... Jesteś wzorcem ciemnoty parafialnej! Wydajesz osąd zamias Stwórcy!?!Czy w Jego imieniu?!? A ON nakazał zapisać:"Nie sądżcie abyscie nie byli osądzeni!" Ty i reszta gawiedzi parafialnej już nas skazaliście na "ogień piekielny"...Jaki ogień ? Wasze katolickie piekło mamy tu, na ziemi!!! Twój komentarz ukazuje, jaką durnotą nasycili Cię twoi katecheci..."Smutno mi Boże..."
2018-03-17 09:00:28
służą Partii
Te pochody organizowane są przez Partię Watykańską i oczywiście służą Partii Watykańskiej. Dzieki uzaleznionym od narkotyku Partia Watykańska ma Władzę, Seks i Pieniądze.
2018-03-17 07:18:07
zorientowany
Te pochody służą zbawieniu! Pan Bóg patrzy i widzi! Kto maszeruje to do nieba a reszta w ogień piekielny! Poczekajta to się dowieta!
2018-03-16 20:26:41
tylko pytam...
A czemu/komu służą te pochody? tylko pytam...
2018-03-16 15:57:52
Pochody
Pochody to niech sobie robią przy swoich bożnicach, przecież bóg ich tam zobaczy, nie musza przeszkadzać normalnym nieuzależnionym ludziom.
2018-03-16 13:13:37