poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Ulica Kwiatowa: najpierw rondo!

Ulica Kwiatowa: najpierw rondo!

Ulica Kwiatowa: najpierw rondo!
Data publikacji: 2017-11-06 14:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-07 12:48
Wywietleń: 1557 299514

Najpierw rondo u zbiegu ul. Kwiatowej i Brodnickiej, potem prace w ul. Kwiatowej od Ku Słońcu i Okulickiego. Nim jednak do tego dojdzie, trzeba zakopać gazociąg, który okazał się być za płytko. Uzgodnienia pomiędzy firmą Elbud – wykonawcą prac, Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego oraz Polskimi Sieciami Gazowymi są finalizowane, a prace przy nowym wykopie trwają. To jednak tylko część "niespodzianek", jakie pojawiły się podczas inwestycji, która zamiast w najbliższych tygodniach, oficjalnie zakończy się 15 stycznia 2018.

– Docierają do mnie różne, bardzo niepokojące głosy – komentuje radna Małgorzata Jacyna-Witt, z inicjatywy której w piątek (3 listopada) na Gumieńcach odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji ds. Gospodarki Komunalnej, Rewitalizacji i Ochrony Środowiska. – Tu w okolicy działa 21 firm, których właściciele skarżą się na spadek obrotów. Od wielu tygodni na placu budowy nic się nie dzieje, a ekipa pojawiła się pół godziny przed naszym przybyciem! Podobno wykonawca porzucił inwestycję. Ten tłumaczy zaś, że prace zostały wstrzymane ze względu na konieczność zmiany projektu. ©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 6 listopada 2017 r.

Tekst i fot. ToT

Ulica Kwiatowa: najpierw rondo! Ulica Kwiatowa: najpierw rondo! Ulica Kwiatowa: najpierw rondo! Ulica Kwiatowa: najpierw rondo!

Komentarze

Tomcia
Panie Krzystek weź się pan w końcu do roboty. Zacznij w końcu egzekwować jako osoba, która jednak sprawuje nadzór nad finansami miasta, niedoróbki, partactwo itp. No tak, ale pewnie "kolesi" nie chce skrzywdzić. Pływające ogrody 2050 wg Krzystka w końcu się ziszczą i to szybciej niż nam się wydaje, już robią się bagna. Czekam na koniec kadencji tego człowieka. Krzywoustego też partactwo nawet pasów nie ma, Emilii Sczanieckiej partactwo. Jak ten człowiek może w lustro spoglądać. Fakt rowerzyści na niego na pewno zagłosują, chociaż ostatnio i ścieżki rowerowe "robi" na odwal
2017-11-07 12:22:14
Złodziej zniczy
Pani Małgosia mówi co myśli.Ale pamietac nalezy ze od kiedy ksiśtek(korek) rzædi szczecinstanął korkiem.jagiellonska jeden kierunek,kaskada,dwa pasy np na piastów a były trzy.odwołać go jak najszybciej bo bedzie coraz gorzej.kogo obchodzi jego chora wizja 2050
2017-11-06 20:07:08
@tomek
A masz tam w pobliżu jakiś swój zakład, który jak padnie, to razem z tobą?
2017-11-06 16:37:18
o
mąciwoda w akcji. całe szczęście koniec kadencji bliski
2017-11-06 15:55:37
tomek
ważne że przebudowują, opóźnienia to normalność przy dużych inwestycjach, dla mnie i pół roku mogą jeszcze przebudowywać, ale radna oczywiście wie wszystko najlepiej
2017-11-06 15:51:49
dobry żart
każdy najlepiej lubi prowadzić roboty drogowe w zimie?!
2017-11-06 15:48:42
gwiazda
tylko żeby pokazać się przed kamerą i wrzucić fotki na portalu społecznościowym, to jest właśnie aktywność radnej!
2017-11-06 15:39:10
eh
pani radna okłamała wszystkich mieszkańców, jutro idę do prokuratury w tej sprawie
2017-11-06 15:37:01
Jarun
Jak widać na załączonym obrazku pani Jacyna bez telewizyjnych kamer nie porusza się. Autoreklama?! Pasuje tylko jedno zdanie z piosenki: "Nic naprawdę nic nie pomoże"-prezydentem nie zostaniesz.
2017-11-06 15:23:17
EDEK
pani witt tylko niech pani nie zapomni o donosie!!!
2017-11-06 15:21:48
mieszkaniec
jacyna znowu się kompromituje
2017-11-06 15:18:29
grażyna z gumieniec
Przy okazji wyszło, że Radna MJW wyrzuca inwestycje z własnego osiedla...
2017-11-06 15:02:14
sąsiad
radna Małgorzata chciała wyrzucić przebudowę kwiatowej żeby zrobić kible w centrum miasta, za rok będzie chciała wyrzucić inną ulicę żeby WYMIENIĆ OKNA W KAMIENICACH!
2017-11-06 15:01:14
janusz
radna mjw wstrzymanie prac zgłosiła już do prokuratury krajowej!
2017-11-06 15:00:28
Patrzę z okna
Nie łudźmy się i nie zakłamujcie rzeczywistości-ten termin styczniowy to także mrzonka i pobożne życzenia.Zakres prac jaki jest do wykonania jest tak duży,że mówienie o 80 dniach to jest żartem na 1 kwietnia i oszukiwanie mieszkańców.Patrząc na to jaki zakres prac wykonano dotychczas i ilu tam pracuje robotników-to średnio rozgarnięty pomocnik murarza na budowie przyzna,że mowy o tym nie ma.
2017-11-06 14:59:55
rafa
Jacyna? Ta która nie chciała Kwiatowej w budżecie? NA WŁASNYM OSIEDLU?!
2017-11-06 14:56:44