poniedziałek, 26 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ukradli dwie skrzynki piwa

Ukradli dwie skrzynki piwa

Ukradli dwie skrzynki piwa
Data publikacji: 2016-09-01 22:27
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:39
Wywietleń: 943 152264

Dwie skrzynki piwa i komplet kluczy padły łupem trzech mieszkańców Słupska. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo może im grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyźni działali pod osłoną nocy. Przestępczy maraton rozpoczęli od wyłamania rolety antywłamaniowej w jednym z lokali gastronomicznych w Jarosławcu. Następnie dostali się do jego wnętrza, skąd ukradli dwie skrzynki piwa i komplet kluczy.

- W ujęciu mężczyzny pomogła czujność przypadkowej kobiety, która widziała całe zdarzenie i przekazała policjantom rysopisy uciekających sprawców. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłani zostali sławieńscy policjanci. W trakcie sprawdzania terenu przyległego do okradzionego lokalu gastronomicznego mundurowi zauważyli trzech mężczyzn, którzy wsiedli do zaparkowanego obok samochodu i odjechali nim. Ich wygląd zewnętrzny odpowiadał rysopisowi podanemu przez świadka - poinformowała mł. asp. Kinga Warczak.

Po chwili policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którym poruszali się podejrzewani. W bagażniku samochodu znaleźli i zabezpieczyli skradziony towar i klucze. Młodzi mężczyźni w wieku 20 i 21 lat zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Wszyscy trzej usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo może im grozić do 10 lat pozbawienia wolności. (p)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Komentarze

y z z
Ale wydarzenie!
2016-09-02 10:34:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-7
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy