poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Udana majówka

Udana majówka [GALERIA]

Udana majówka
Data publikacji: 2017-05-03 19:54
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:28
Wywietleń: 1951 250116

Podczas tegorocznych Dni Gryfina wrócono do sprawdzonego od wielu lat modelu obchodzenia święta miasta.Ku uciesze wielu korzystających z atrakcji przygotowanych na majówkę. Były artystyczne występy rodzimych zespołów oraz gwiazd sceny polskiej. Podobała się różnorodna propozycja muzyczna, bo chętni do udziału w zabawie mogli wybrać to, co lubią.

Koncerty gwiazd ściągały na nabrzeże tłumy fanów. Licznych sympatyków miały zawody sportowe. Czynny był lunapark i stoiska gastronomiczne. Organizatorzy gryfińskiej majówki zadbali o to, by atrakcje dotarły do szerokiego grona odbiorców. Wśród narzekań pojawiały się głosy, że nabrzeże nie jest najlepszym miejscem na organizowanie takiej masowej imprezy, że lepiej bawiono się na stadionie – było więcej miejsca, cieplej i część sportowych atrakcji w zasięgu wzroku.

Dużym minusem było zbyt późne podanie do publicznej wiadomości programu majowej imprezy, w ogóle zaś nie poinformowano o występie gruzińskiego zespołu „Machabela”, który zachwycił nieliczną – niestety – publiczność. Większość rozmówców podkreślała jednak, że powrót do wypróbowanego schematu obchodów święta miasta to duży plus. Lepiej dodawać nowości, niż rezygnować z takiej formy imprezy, która na dobre się przyjęła i ma wielu amatorów, czego dowodem były tegoroczne Dni Gryfina.

Tekst i fot. (akme)

Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka Udana majówka

Komentarze

Stary Gryfiniak
Jak by nie patrzeć,najlepsze Dni Gryfina były wtedy gdy burmistrzem był p.Wojciech Długoborski.
2017-05-04 09:10:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi