niedziela, 21 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Trzy ofiary przydrożnych drzew

Trzy ofiary przydrożnych drzew

Trzy ofiary przydrożnych drzew
Data publikacji: 2017-03-12 14:56
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:12
Wywietleń: 359 222700

W sobotni poranek (11 marca), około godziny 7.00, nieopodal Kamienia Pomorskiego kierowca samochodu marki Renault Velsatis zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu. W bardzo podobnych okolicznościach w niedzielę śmierć ponieśli dwaj mężczyźni koło Miękowa na drodze krajowej nr 3.

Do pierwszego wypadku doszło nieopodal skrętu na Trzebiszewo na drodze wojewódzkiej nr 103. Jadący w kierunku Kamienia Pomorskiego kierowca samochodu marki Renault Velsatis zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał w drzewo. W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy, którzy musieli wyciągnąć rannego z uszkodzonego samochodu. Kierowcy nie udało się jednak uratować mimo akcji reanimacyjnej.

Z kolei w niedzielę auto dostawcze w podobnych okolicznościach uderzyło w drzewo na drodze za Miękowem w kierunku Świnoujścia. Do zdarzenia doszło około godziny 9.00. Kierowca volkswagena, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. On i jego pasażer zginęli na miejscu. 

(r.c.)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Komentarze

dziwne drzewa...
...wyłażą na drogę...
2017-03-13 19:54:18
ktosio
Taaaa, wyskoczyły nagle na drogę. O wyskakującym murku przy wyjeździe z garażu słyszałem (ba- widziałem nawet skutki jego działań) ale drzewa?Uszanujcie ofiary i bzdur nie piszcie.
2017-03-13 13:12:58
Tree
Na szczęście nemo jest rybą i uderzenie w drzewo mu nie grozi, więc taki pewny siebie.
2017-03-13 07:06:02
Marian
Dzrewa ani predkosc nie zabijaja lecz nagle zatrzymanie!!!!
2017-03-12 22:58:43
nemo
Imię Andrzej i wszystko jasne. Nie musi mi się podobać to co tobie, co oczywiste. A jeżeli chodzi o rozmnażanie ty jako pisowiec co możesz o tym wiedzieć. U was wszystko sprowadza się do wiary w Boga a nie nauki. Daj sobie chłopie spokój i włącz radio maryja albo trwam tam masz wszystkich co lubią PIS i nie będziesz miał dylematów. Jakby to ostatnie słowo było dla ciebie za trudne otwórz słownik języka polskiego a nie modlitewnik. Sam swoim wpisem się prosiłeś o taką a nie inna odpowiedź. Cześć.
2017-03-12 19:59:51
Myśl
Jeśli kierowcy tych samochodów zjechali na przeciwległy pas drogi i wyjechali to sto w drzewo,to można przypuszczać zasłabnięcie, samobójstwo, nieuwagę lub, w tym drugim przypadku, ingerencję pasażera. Na pewno nie zabiły ich drzewa, jak sugeruje to tytuł artykułu. Absurd czystej wody. Szkoda życia.
2017-03-12 19:32:46
ANDRZEJ
No widzę że Nemowi PISowcy mu się nie podobają, mam tylko jedną prośbę- nie rozmnażaj się!!!
2017-03-12 17:58:52
nemo
No widzę że kurierowi drzewa mu się nie podobają. Artykulik na poziomie pisu i TVPPIS i przekazu dla lepszego sortu i ludzkich panów. Wystarczy tylko odpowiednio nakręcić, co... Wyraziłem opinię i pogląd. Jak ktoś nie wie co to jest zapraszam do słownika języka polskiego.
2017-03-12 16:24:31