środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Trzy kolory w holu filharmonii

Trzy kolory w holu filharmonii

Trzy kolory w holu filharmonii
Data publikacji: 2015-11-15 19:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:28
Wywietleń: 2131 37743

Jak pisaliśmy, nie można podświetlić gmachu szczecińskiej filharmonii w barwach francuskiej flagi, w geście solidarności z narodem francuskim po zamachach terrorystycznych w Paryżu. Nie pozwalają na to względy techniczne. W niedzielę jednak trzy kolory rozświetliły hol tej najbardziej charakterystycznej budowli w mieście.

(isz)

Fot. Anna GNIAZDOWSKA

Fot.: Dariusz GORAJSKI (wnętrze filharmonii)

Trzy kolory w holu filharmonii Trzy kolory w holu filharmonii Trzy kolory w holu filharmonii Trzy kolory w holu filharmonii Trzy kolory w holu filharmonii Trzy kolory w holu filharmonii Trzy kolory w holu filharmonii

Komentarze

@bieta
Jarają cię takie efekty, serio? I co z tych kolorków wynika? Terroryści pękają ze śmiechu. O to chodzi?
2015-11-16 20:04:33
Filharmonia_Wielkopowierzchniowa
Tak powinny być podświetlone wszystkie obiekty wielkopowierzchniowe a nie tylko Filharmonia Wielkopowierzchniowa w Szczecinie. Niestety nie zauważyłem żadnego podświetlenia w Shopping Center Auchan ani w Lee Roy Merlin. Czy każda samorządowa instytucja kultury budżetowej na garnuszku skarbu miasta musi zajmować się polityczna gestykulacją skoro sami zainteresowani czyli korporacje francuskie tego nie robią ?
2015-11-16 11:23:07
mol
A w operze z tej okazji publicznoś zatańczy cancana.
2015-11-16 11:07:23
.
Na filharmonii z tej okazji "Nędzników" mogliby wyświetlać.
2015-11-16 11:00:29
Myślenie nie boli.
Inwestycja za tyle milionów a nie można ustawić 3 kolorów. Nikt nie pisze, że mają być w pionie (jak w oryginale), ale mogą być nawet poziomo, czyli jak barwy Floating Garden, które są przecież wyświetlane. P.S. Z drugiej strony, taka iluminacja jest trochę w stylu populistycznego kolorowania avatarów, na portalach społecznościowych, barwami Francji. Niby gest szlachetny, a jednak pusty....
2015-11-16 09:11:25
moc be
Jakie to oryginalne. "Odkryliśmy przestrzeń"" trójkolorowej flagi. Jak oni wpadli na to twórcze naśladownictwo . Oto zdecydowana odpowiedź Europejskiego Szczecina. Terroryści zes..ali się ze strachu!!!
2015-11-16 09:06:32
bieta
Jak zwykle zaspaliśmy. Czy filharmonia to jedyny obiekt, który można było podświetlić? Przecież chyba można było rzucić trzy kolory światła na przykład na Muzeum ??? Byłby świetny efekt.
2015-11-16 06:59:05
Jedziemy na Euro !!!!!
młodzież myśli, że te wszystkie podświetlenia to z powodu, że.. jedziemy na euro. żałosne
2015-11-16 05:57:51
@kik, @Czeczenianin
Skutecznie na was działa pedagogika wstydu. Współczuję kompleksów.
2015-11-15 22:42:21
kusy
Generalnie, w czym tkwi problem? Po prawej czerwony budynek komendy, w środku biała filharmonia, po lewej w perspektywie niebieskie niebo (albo budynek PZU w tle dla tych z większą wadą wzroku). I ekologicznie, tanio, i w dzień widać. Wyobraźni trochę.
2015-11-15 21:40:56
Szczecinian
A po co niby mamy to zapalać? Jak się zdarzy powódź Na Haiti to też flagę haiti będziemy kolorować? Wszystkie te lajki, flagi i inne bzdury nie rozwiązują problemu i są efektem ogłupienia społeczeństwa. Zamiast działać to każdy lajkuje i udaje że nie ma problemu.
2015-11-15 21:15:36
Czeczenianin
Szczeciński kicz! Stać nas na więcej a nie na kompromitacje !!! Sam jestem w stanie zapalić ledy za 50 Pln przed domem w kolorach Francji a tu cud Szczecina robi ośmiesza się tym podejściem w tak tragicznych dniach dla Europy wstyd
2015-11-15 20:26:09
Jarun
Dzielnie walczą z problemem, który w normalnym mieście nie istnieje.
2015-11-15 19:23:26
OWU
Naprawdę? Jak na Fidżi wybuchnie np. wulkan to będziesz marudził, że palmy, banana i gołębia nie wyświetla? To nie telewizor.
2015-11-15 19:20:46
kik
Takie cudo na skalę światową a problem z włączeniem trzech kolorów, zaścianek - Szczecin. wstyd