poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Trwa obława na sprawcę napadu na bank

Trwa obława na sprawcę napadu na bank

Trwa obława na sprawcę napadu na bank
Data publikacji: 2016-03-17 15:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:39
Wywietleń: 112 123776

Policjanci poszukują mężczyzny, który napadł na bank przy Wybrzeżu Władysława IV w Świnoujściu. Mężczyzna groził kasjerce nożem i kazał oddać pieniądze. Swojego planu nie zrealizował, bo przestraszył się alarmu. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Udało się nam potwierdzić i uszczegółowić podawane wcześniej informacje. Mężczyzna wszedł do banku spółdzielczego przy Wybrzeżu Władysława IV z nożem i torbą. Zaczął grozić kasjerce i żądał, żeby ta dała mu pieniądze. Pracowniczka banku zachowała jednak zimną krew i włączyła alarm. Mężczyzna przestraszył się i uciekł. Nie zdołał nic ukraść. Po chwili na miejsce przyjechała firma ochroniarska oraz policja.

- Poszukujemy mężczyzny, zabezpieczamy nagranie z monitoringu i docieramy do osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca przebywania sprawcy - mówi st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Oddział banku został zamknięty. Na drzwiach wejściowych pracownicy powiesili karteczkę „awaria systemu”. Wewnątrz pracowali policjanci. W poszukiwaniach złodzieja bierze udział także pies tropiący.

Dodajmy, że przed ostatnim razem do napadu na bank w Świnoujściu doszło dziewięć miesięcy temu. Dopiero po ośmiu miesiącach udało się zatrzymać dwóch sprawców napadu. Czy tym razem do zatrzymania dojdzie szybciej?

Tekst i fot. BaT

Komentarze

Jakób
@ obywatel: Po "dobrych zmianach" policja jest w rozsypce, a niektórzy szkolą się w obsłudze bidetów.
2016-03-17 19:50:38
obywatel
Minister MSWiA wczoraj zapewniał że po ,,dobrych zmianach" jakie wprowadził, teraz policja działa sprawnie, szybciej i efektywniej
2016-03-17 16:41:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi