piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Trwa Jarmark Jakubowy

Trwa Jarmark Jakubowy [GALERIA]

Trwa Jarmark Jakubowy
Data publikacji: 2016-07-22 20:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:50
Wywietleń: 88 145353

Tłumy przybyły w piątkowe popołudnie na szczeciński Jarmark Jakubowy. Na miejscu dostępne są lokalne przysmaki, rękodzieło, na scenie trwają występy. Do Szczecina przybyło ponad 300 wystawców z całej Polski i zagranicy.

Można dostać świeże wędliny, pieczywo na zakwasie, miody, przyprawy, biżuterię i zabawki ręcznej roboty, podlaskie przysmaki oraz specjały kuchni z całej Europy.

Na scenie można było usłyszeć m.in. kataryniarza, czy zespół Friday Blues Band. O godz. 20 rozpoczął się występ Alicji Majewskiej.

- Wyszliśmy na spacer i postanowiliśmy zajrzeć na jarmark. Jeszcze nic nie kupiliśmy, ale widzieliśmy kilka interesujących produktów, np. chleby z Litwy. Jutro pewnie też tu przyjdziemy - mówi Ewa Szyszko ze Szczecina.

Jarmark Jakubowy potrwa do niedzieli.

(szymw) 

Fot. Dariusz GORAJSKI
Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy Trwa Jarmark Jakubowy

Komentarze

bielik
A ja z żoną kupiliśmy dwa słoiki miodu lipowego i kwas chlebowy (jak go schłodzić to pycha na upały). Bardzo fajna impreza. Jeszcze tam wrócę.
2016-07-23 07:14:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi