wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Transfer od marszałka. Nowy wicedyrektor w zamku

Transfer od marszałka. Nowy wicedyrektor w zamku

Transfer od marszałka. Nowy wicedyrektor w zamku
Data publikacji: 2016-01-09 11:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:33
Wywietleń: 2067 92102

Wioleta Słoka została nowym wicedyrektorem szczecińskiego Zamku Książąt Pomorskich. Ma zająć się sprawami administracyjnymi i remontowymi.

Słoka do zamku przeszła z Urzędu Marszałkowskiego, gdzie zatrudniona była w Wydziale Turystyki i Gospodarki. Jest absolwentką filologii germańskiej a prywatnie – żoną Ryszarda Słoki, Sekretarza Miasta.

Zamek w ostatnich latach miał tylko jednego wicedyrektora – Wiesława Lewoca, z wykształcenia aktora (najczęściej wystawianą sztuką w odremontowanej Piwnicy na Zamku jest obecnie spektakl z udziałem Lewoca), niegdyś bez powodzenia kandydującego z list PO w wyborach samorzadowych.

(kas)

Fot.: Robert STACHNIK

Komentarze

Ich pytać o honor, to strata czasu.
Wolny rynek to trudny kawałek chleba. Trzeba mieć i pomysł i wiedzę i szczęście, być pracowitym, a i tak nie zawsze wyjdzie. Dlatego jest wcale nie mała grupa ludzi, którzy dobrze wiedzą ile mogli by znaczyć na wolnym rynku i dlatego wolą tej rywalizacji nie podejmować. Rywalizacje są dobre dla plebsu. Oni się multiplikują na urzędach opłacanych z podatków tego plebsu. Mąż ciągnie żonę, żona męża, partyjny kolega partyjnego kolegę - wolnego naboru tu nie ma. Obcym wstęp wzbroniony!
2016-01-10 15:05:09
Wprowadzic taka zasade !
Jesli w ktoryms Panstwowym Urzedzie czy Instytucji pracuje np. juz maz... to zona nie powinna juz miec prawa byc rowniez w tym samym Urzedzie czy Instytucji zatrudniona... i podobnie odwrotnie ! !
2016-01-10 13:09:08
Szkodnik miejski
Matrix w tym miescie trwa nadal i bedzie trwac dalej,określona grupa osób kręci i tak bez konca...bez komentarza...jak by nie była zona sekretrza miasta to by nie dostała tej pracy,podobnie jak zona Szalabawki wyrzucona z pracy w porcie do ZBilku.. Innym bez ukladu zostaje robota w hipermarkcie
2016-01-09 14:20:21
@do toM i Obs..
To nie jest nienawiśc , jeno zatroskanie o z a b y t e k i podziw dla "nowego"które nas(PL) naszło aby zmieniać ze swojego na swoich...
2016-01-09 14:14:37
do tOMASZa i Observera
Nienawiść was zżera.
2016-01-09 12:52:26
Observer
"..Ma zająć się sprawami administracyjnymi i remontowymi...Jest absolwentką filologii germańskiej a prywatnie – żoną Ryszarda Słoki, Sekretarza Miasta.''' Ooooo! To wybitna specjalistka od remontów i konserwacji zabytków...(poniemieckich?)! A chocholi taniec trwa (czy to POwców czy PiSdzielców -są jednacy!!!)
2016-01-09 12:12:01
@tOMASZ
Jak przyszła od marszałka, to PO. Bo marszałek jest z PO i PO rządzi na zamku, bo zamek podlega marszałkowi podlega. Ale widać ty masz antypisowską schizę.
2016-01-09 11:45:05
Sami swoi
Sami swoi. Żenada...