wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Tour Salon z nagrodami

Tour Salon z nagrodami

Tour Salon z nagrodami
Data publikacji: 2015-10-16 17:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 112 29030

Stoisko województwa zachodniopomorskiego zostało nagrodzone „Złotym Akantem" na Targach Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu. Natomiast CIT w Gryfinie i koszaliński RCIT zostali laureatami konkursu na najlepsze centrum informacji turystycznej w 2015 roku.
Na trwającym do soboty 17 października Tour Salonie zachodniopomorska ekspozycja zdobyła statuetkę „Złotego Akanta" w konkursie „Acanthus Aureus". Jego organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Nagradzane są w nim najlepiej zaprojektowane i przygotowane stoiska. Tradycyjnie już naszą prezentację (100 m kw.) przygotowała Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna z samorządem województwa.
Z kolei Polska Organizacja Turystyczna podczas Tour Salonu nagrodziła laureatów XI Konkursu na Najlepsze Centrum „it" w 2015 roku. W kategorii 2 gwiazdki pierwsze miejsce zajęło Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie. Natomiast wśród trzygwiazdkowych drugą lokatę zdobyło Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie.
Poza tym, dwutygodnik „Wiadomości Turystyczne" uhonorował gminę Rewal za poświęcony jej przewodnik oraz miniprzewodnik.

(mag)

 

Tour Salon z nagrodami

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi