wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Szybsza jazda, mniej korków!

Szybsza jazda, mniej korków!

Szybsza jazda, mniej korków!
Data publikacji: 2015-07-20 11:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:19
Wywietleń: 207 3892

Recepta na korki? Powinien skrócić się czas dojazdu nad morze. Prezydent Koszalina Piotr Jedliński zatwierdził zmiany w ruchu drogowym. Od piątku (10 bm.) na sześciu ulicach Koszalina ograniczenie prędkości aut wzrosło do 70 km/h.
Nowe zasady obowiązują zmotoryzowanych na ulicach: Edmunda Dobrzyckiego - od skrzyżowania z Gnieźnieńską do ronda Działkowców (Połczyńska - Słowiańska), Ignacego Łukasiewicza - od ronda gen. Stefana Roweckiego (BoWiD) do ul. Hipolita Cegielskiego, Hipolita Cegielskiego - od ul. Ignacego Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Mieszka I, Karola Mytnika - od skrzyżowania z ul. Mieszka I do ronda Sebastiana Karpiniuka (Morska – Krańcowa), BoWiD – od ronda gen. Stefana Roweckiego (Łukasiewicza) do ronda gen. Stanisława Sosabowskiego (Morska) oraz Tadeusza Mazowieckiego - od ronda Marii i Lecha Kaczyńskich (Franciszkańska) do ronda gen. Stanisława Maczka (Władysława IV). Na pewno przyspieszy to miejski przejazd podróżnym na drodze do miejscowości nadmorskich. ©℗
Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu:
Nowe rozwiązanie komunikacyjne może usprawnić ruch pojazdów i poprawić bezpieczeństwo w innych częściach miasta, np. przy ruchliwej alei Armii Krajowej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej