poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Szybsza jazda, mniej korków!

Szybsza jazda, mniej korków!

Szybsza jazda, mniej korków!
Data publikacji: 2015-07-20 11:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:19
Wywietleń: 221 3892

Recepta na korki? Powinien skrócić się czas dojazdu nad morze. Prezydent Koszalina Piotr Jedliński zatwierdził zmiany w ruchu drogowym. Od piątku (10 bm.) na sześciu ulicach Koszalina ograniczenie prędkości aut wzrosło do 70 km/h.
Nowe zasady obowiązują zmotoryzowanych na ulicach: Edmunda Dobrzyckiego - od skrzyżowania z Gnieźnieńską do ronda Działkowców (Połczyńska - Słowiańska), Ignacego Łukasiewicza - od ronda gen. Stefana Roweckiego (BoWiD) do ul. Hipolita Cegielskiego, Hipolita Cegielskiego - od ul. Ignacego Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Mieszka I, Karola Mytnika - od skrzyżowania z ul. Mieszka I do ronda Sebastiana Karpiniuka (Morska – Krańcowa), BoWiD – od ronda gen. Stefana Roweckiego (Łukasiewicza) do ronda gen. Stanisława Sosabowskiego (Morska) oraz Tadeusza Mazowieckiego - od ronda Marii i Lecha Kaczyńskich (Franciszkańska) do ronda gen. Stanisława Maczka (Władysława IV). Na pewno przyspieszy to miejski przejazd podróżnym na drodze do miejscowości nadmorskich. ©℗
Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu:
Nowe rozwiązanie komunikacyjne może usprawnić ruch pojazdów i poprawić bezpieczeństwo w innych częściach miasta, np. przy ruchliwej alei Armii Krajowej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje