piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Szkolenia w Policach

Szkolenia w Policach

Szkolenia w Policach
Data publikacji: 2015-12-08 13:54
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:30
Wywietleń: 138 46998

Podnoszenie kwalifikacji oraz budowanie dobrych relacji z pasażerami - te dwa cele przyświecały Szczecińsko-Polickiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu przy organizacji szkoleń dla kierowców, konduktorów i dyspozytorów. Pracownicy mają bezpośredni kontakt z pasażerami, stąd pomysł, by skierować szkolenia do tej konkretnej grupy

Dzięki wsparciu ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego, którego dystrybutorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Policach zorganizowano dwa szkolenia. Pierwsze dotyczyło pierwszej pomocy przedmedycznej, drugie odbyło się pod hasłem „Z Pasażerem za Pan Brat, czyli jak z łatwością komunikować się z innymi”.

Szkoleniem objęta została grupa 47 pracowników, którzy ukończyli 45 rok życia, ponieważ takie były wytyczne KFS.

- Decydując się na przeszkolenie właśnie tej grupy pracowników, kierowaliśmy się dwiema przesłankami: po pierwsze młodsi kierowcy mieli szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz obsługi pasażerów podczas kursów na kwalifikację wstępną, a starsi kierowcy takich szkoleń nie przechodzili. Po drugie - wsparcie z KFS w roku 2015 skierowane jest do pracowników w wieku 45+ - tłumaczy Grzegorz Ufniarz, Kierownik Działu Przewozów SPPK. - Docierają do nas informacje, z których wynika, że w roku 2016 nie będzie już ograniczenia wiekowego, planujemy więc dokończenie tych szkoleń w przyszłym roku.

Szkolenia odbywają się na terenie SPPK, prowadzone są w małych grupach. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające odbyte szkolenia.

Spółka uzyskała wsparcie finansowe na organizację szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

ToT

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską