czwartek, 21 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Szczeciński PiS kibicuje gospodarce morskiej

Szczeciński PiS kibicuje gospodarce morskiej

Szczeciński PiS kibicuje gospodarce morskiej
Data publikacji: 2016-06-04 20:59
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:46
Wywietleń: 996 137622

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości w okręgu szczecińskim popierają działania prezydenta i rządu RP, których celem jest odbudowa oraz rozwój gospodarki morskiej. W sobotę przyjęli w tej sprawie uchwałę na lokalnym zjeździe partii. Wybrali też delegatów, którzy w lipcu zdecydują, kto będzie prezesem PiS.

Kiedy na okręgowym zjeździe Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie przemawiał prezes Jarosław Kaczyński - mówił o m.in. demokracji, Trybunale Konstytucyjnym i rebelii, która w jego opinii, wybuchła po zwycięstwie PiS - swoje lokalne spotkanie mieli członkowie partii w Szczecinie. Tutejszy zjazd wybrał 18 członków na lipcowy ogólnopolski kongres ugrupowania. Osoby te wraz z 9 innymi działaczami PiS w okręgu szczecińskim, którzy pełnią w partii różne funkcje, będą wówczas wybierać prezesa PiS w kraju.

- To jest zjazd techniczny - mówił o sobotnim spotkaniu poseł Leszek Dobrzyński. - Ale przyjęliśmy również uchwalę wyrażającą nasze poparcie dla działań pana prezydenta i polskiego rządu, które są ukierunkowane na odbudowę i rozwój gospodarki morskiej - dodał. ©℗

(masz)

Fot. R.STACHNIK

Komentarze

Patriota
Trzeba mocno kibicować Prawu i Sprawiedliwości w działaniach na rzecz otwierania Szczecinowi "okna na świat" - jakim jest jest przemysł stoczniowy i morski, który po latach dewastacji partia czyni starania i wysiłki w celu dobudowy. Wszystkie ręce na pokład obywatele dobrze życzący sobie i miastu, powinni położyć i wspierać, wspierać, i jeszcze raz wspierać PiS aby się to wielkie dzieło powiodło. Powodzenia i zdrowia Panie Pośle składamy Panu oraz tych wszystkich, którzy nie szczędzą wysiłku w tych działaniach. Zapewniam o modlitwie w tej intencji.
2016-06-07 09:45:15
Jan
Panowie z PiSu, kibicowanie to trochę za mało jak na partię, która rządzie Polsce. Robić, a nie kibicować - chyba po to ludzie was wybrali. Ale zaraz... chyba jednak wystarczy kibicować, już peany pod niebiosa w komentarzach.
2016-06-06 12:39:36
GM
Każdy mieszkaniec Szczecina doskonale wie, że jego ukochane miasto jest nierozerwalnie związane z gospodarką morską i m.in. dzięki niej funkcjonuje.
2016-06-06 08:06:53
Brawo PIS
Wreście pro Polski rząd mamy a nie rząd PO-PSL - sprzedawczyków , zdrajców i agentury !!
2016-06-06 06:12:16
Z pustyni patrzac,
Szczecin ma tyle wody dookola... ze trzeba to jak najszybciej i jak najwiecej wykorzystac !!
2016-06-06 01:57:27
Polonez,
Brawo Simca, dobrze na-PiS-ales...!!
2016-06-06 01:51:59
Zdzisio
Popieram bardzo dobrze PiS!!!!
2016-06-05 23:18:05
babaj
Można się oburzać, kiedy likwiduje się zakłady pracy, ale kompletnie nie rozumiem oburzenia z powodu ich odbudowy lub reaktywacji.Trzeba trzymać kciuki za ludzi, którzy chcą to postawić na nogi.A skoro platfusom nie chciało się trudzić, to niech pisiory naprawiają .Niech temu miastu wreszcie na pożytek coś wyjdzie.
2016-06-05 22:43:13
Simca
Brawo PIS. Szczecin bez gospodarki morskiej bedzie niczym. Ciemne lemingi wspieraly rzady ktore zamknely stocznie a poznie chcieli jeszcze rozkrasc to co zostalo i sprzedac na zlom
2016-06-05 22:34:27
PiS to złodzieje i oszuści
i wkrótce Naród Polski ich rozliczy
2016-06-05 13:02:33
Brawo PiS!
W końcu normalny, propolski rząd.
2016-06-05 10:53:27
Olek
1 Pan króluje: wesel się, ziemio, radujcie się, mnogie wyspy! 2 Obłok i ciemność wokoło Niego, sprawiedliwość i prawo podstawą Jego tronu. (Psalm 97)
2016-06-05 09:49:20
mm
A co Dobrzyński może wiedzieć o gospodarce? Prowadzi rodzinny dom dziecka czy też jest rodzinę zastępczą, ale jako poseł ze 300 dni jest poza domem, więc jak może być ojcem zastępczym dla dzieci? Żenada ten facet i tyle.
2016-06-05 08:43:46
jonatan
Wasz PiS-owski rząd to wstyd dla Polski panie Dobrzyński
2016-06-05 00:05:52
dwie lojalki Jara
w lipcu zdecydują kto będzie prezesem pisowskich nieudaczników??? A co oni mają do powiedzenia? ja już wiem kto! To będzie TW Jar alias TW Balbina!
2016-06-04 23:02:19
Stoczniowiec,
Dla Szczecina wazna jest Praca i Stocznia... czyli PiS !!
2016-06-04 22:05:13
haha
I dlatego w zarzadzie stoczni Gryfia jest P.najradna od łokien, jakos cisza o jej sukcesach, pewnie reszta kumatych osób ma tam niezla bekę z niej ale jej tego nie mowia ,zrobic jej test wodowania w morzu skoro chce sie bawic to niech sie nauczy plywac ,ciekawe czy tym razem kurier to zamiesci i pytanie dlaczego nigdy nie piszecie o zusie ? to bardzo ciekawe
2016-06-04 21:28:12
ale kit
Wiadomość. Lepiej piszcie mądre ustawy.
2016-06-04 21:16:35