środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Szczecin z przewodnikami i parasolkami

Szczecin z przewodnikami i parasolkami

Szczecin z przewodnikami i parasolkami
Data publikacji: 2017-02-26 20:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:11
Wywietleń: 1745 219140

Nawet silny deszcz, który się rozpadał w niedzielę akurat w porze inauguracji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Szczecinie, nie odstraszył chętnych od zwiedzania miasta. Oprowadzali ich po nim za darmo członkowie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pilotów i Przewodników. Na piąte już z kolei obchody swojego święta przygotowali trzynaście tras (do zapowiadanego wcześniej tuzina doszła „Śladami Rodła" Antoniego Adamczaka) oraz koncert organowy w katedrze.

(mag)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Szczecin z przewodnikami i parasolkami Szczecin z przewodnikami i parasolkami Szczecin z przewodnikami i parasolkami Szczecin z przewodnikami i parasolkami Szczecin z przewodnikami i parasolkami

Komentarze

A CO Z TYM SLADEM JANA KOCHANOWSKIEGO?
A moze ktos napisac, gdzie te slady po Janie Kochanowskim przewodnicy wskazali? Mamy tabliczke pamiatkowa dla carycy Katarzyny II (blisko Klubu 13 Muz i Muzeum przy Staromlynskiej). To moze Kochanowski tez jest godzien tabliczki pamiatkowej? Chyba ze to slad bez znaczenia. A moze Jan Kochanowski, po trendzie "out" dla postaci -podwalin literatury polskiej w reformie nauczania, nie jest uznany za godnego zapamiętywania? Nie znaczy to abysmy tabliczke Katarzyny II omijali z niechecia. Byla wielkim czlowiekiem. Pchnela Rosje bardzo do przodu w rozwoju społeczno -ekonomicznym. Z Polska nie wiazala jej jakas szczegolna sympatia, ale z naszym krolem Stasiem no no ... Zycie skonczyla tragedia: zorganizowano jej niegodziwie smierc. Choc zrobila dla Rosji tak wiele ...Nie bedac Rosjanka. M.Dem.
2017-02-27 17:50:26
miasto
Przewodnicy powinni wziąć prezydenta i jego urzędników, aby poznali Szczecin.
2017-02-27 07:04:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje