czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Świętowali Złote Gody

Świętowali Złote Gody

Świętowali Złote Gody
Data publikacji: 2016-06-03 19:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:46
Wywietleń: 1023 137588

W piątek (3 bm.) w auli gryfińskiego Zespołu Szkół odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, nadanych przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla siedemnastu par obchodzących Złote Gody.

W tym roku w gryfińskiej gminie jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzą 42 pary, a 11 małżeństw – jubileusz 60-lecia. Piątkowa uroczystość była pierwszą częścią tegorocznych obchodów pięknego jubileuszu par, które wiele lat temu powiedziały sobie sakramentalne „tak”.

Medale otrzymali jubilaci obchodzący Złote Gody: Janina i Jan Buczkowie, Wiesława i Tomasz Chlastowie, Renata i Ryszard Chróściakowie, Janina i Zdzisław Czechowscy, Janina i Zygmunt Gajewscy, Krystyna i Karol Gulikowie, Janina i Marian Korczakowie, Teresa i Benedykt Krygierowie, Teresa i Zygfryd Kundowie, Janina i Tadeusz Kurzydlakowie, Janina i Bolesław Mielnikowie, Wanda i Eugeniusz Semperscy, Maria i Jan Szewczukowie, Henryka i Zygmunt Toporowiczowie, Danuta i Marian Tuccy, Ewa i Jan Wilczyńscy, Anastazja i Czesław Janeccy.     

Druga uroczystość Złotych i Diamentowych Godów zaplanowana została na listopad, po otrzymaniu medali dla pozostałych jubilatów.

Tekst i fot. akme

Świętowali Złote Gody Świętowali Złote Gody Świętowali Złote Gody Świętowali Złote Gody Świętowali Złote Gody Świętowali Złote Gody Świętowali Złote Gody Świętowali Złote Gody Świętowali Złote Gody

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny