czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Strażacy w ukropie (galeria, film)

Strażacy w ukropie (galeria, film)

Strażacy w ukropie (galeria, film)
Data publikacji: 2015-08-07 15:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:24
Wywietleń: 973 8597

Podczas festiwalu fajerwerków Pyromagic na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbywają się zawody strażackie - Szczecin Firefighter Combat Challenge. W rywalizacji, która potrwa do niedzieli (9 bm.), biorą udział zawodowcy z całego świata, a także dzieci.

FCC to zmagania z udziałem "najtwardszych" strażaków, które zyskują coraz więcej sympatyków. Zostały wymyślone ponad 20 lat temu w USA, przywędrowały do Europy 8 lat temu. W ubiegłym roku zawody rozgrywano w całej Europie, m.in. w: Niemczech, Słowenii, Polsce, Francji i Austrii.

Strażacy mają do wykonania szereg wyczerpujących zadań. Zawodom towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji dla całych rodzin. Wykazać mogą się także dzieci. Czeka na nie wersja zawodów Firefighter Challenge przeznaczona dla najmłodszych. Konkurencje są nieco mniej wymagające, ale emocji nie brakuje. PaS 

Fot. Dariusz Gorajski

Autorka filmu: Paulina Sikora

Strażacy w ukropie (galeria, film) Strażacy w ukropie (galeria, film) Strażacy w ukropie (galeria, film) Strażacy w ukropie (galeria, film) Strażacy w ukropie (galeria, film)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi