sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Stonoga: Zabójca nadal na wolności

Stonoga: Zabójca nadal na wolności

Stonoga: Zabójca nadal na wolności
Data publikacji: 2017-01-05 15:18
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:06
Wywietleń: 1684 195933

Zbigniew Stonoga zainteresował się sprawą zabójstwa 19-letniego Piotra Wawrzynowicza ze Świnoujścia. Na swoim profilu pokazał zdjęcie i podał dane osobowe czwartego mężczyzny, który miał przyczynić się do śmierci chłopaka. Krytykuje działania policji w całej sprawie i obiecuje nagrodę za pomoc w ujęciu zwyrodnialca. 

Przypomnijmy, że chłopak zginął po ciosie nożem w klatkę piersiową. Wcześniej był przetrzymywany i bity. Zrozpaczona rodzina chce, żeby oprawcy i mordercy Piotra ponieśli karę. Policja do tej pory zatrzymała trzy osoby. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut zabójstwa. Wedle informacji, do których dotarli dziennikarze na wolności nadal przebywa czwarta osoba zamieszana w zabójstwo młodego mieszkańca Świnoujścia. Ani policja ani prokuratura nie chce podawać jednak szerszych informacji tłumacząc to dobrem śledztwa. 

Zdaniem informatora Z. Stonogi przed śmiercią 19-letni Piotrek był okrutnie torturowany. Osobą, która przyczyniła się do tragedii jest nadal przebywający na wolności 25-letni Paweł W., dobrze znany policji. Ma nadal przebywać w mieście, a Z. Stonoga oferuje nagrodę w wysokości 25 tysięcy złotych za pomoc w ujęciu zwyrodnialca. Zdaniem informatora Stonogi Paweł W. chce uciec z kraju. 

Z. Stonoga upublicznił dane osobowe Pawła W. na swoim profilu na facebooku. Pod zdjęciami młodego mężczyzny szybko zaczęły się pojawiać wpisy rozgniewanych mieszkańców miasta.

BaT

 

Na zdjęciu: Według informatora Z. Stonogi to czwarta osoba, która przyczyniła się do śmierci młodego mieszkańca Świnoujścia. 

Fot. Facebook

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi