sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Stoisko z żaglami nagrodzone

Stoisko z żaglami nagrodzone [GALERIA]

Stoisko z żaglami nagrodzone
Data publikacji: 2017-02-18 10:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:10
Wywietleń: 1397 215400

Stoisko województwa zachodniopomorskiego zdobyło nagrodę „Złotego Akanta" na Tour Salonie 2017 w Poznaniu. Prezentuje się na nim m.in. Szczecin, który zaprasza na finał regat The Tall Ships Races.

Na trwających do niedzieli 19 lutego targach swoimi atrakcjami chwali się i nasze województwo. Za jego prezentację odpowiada Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, zaś za koncepcję i wykonanie stoiska Żegluga Szczecińska, współorganizator sierpniowego zlotu żaglowców. Międzynarodowe Targi Poznańskie tej ekspozycji Pomorza Zachodniego przyznały nagrodę Acanthus Aureus (Złoty Akant)  „dla stoiska najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej”.

Podczas Tour Salonu wraz ze ZROT się promują: Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Koszalin, Świdwin, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego, Lokalne Organizacje Turystyczne - Powiatu Łobeskiego, Czaplinka i Pojezierza Drawskiego, oraz Szczecin i Żegluga Szczecińska.
Do szczecińskiej część stoiska targowych gości przyciąga ogromna grafika ze zdjęciem żaglowca i datą finału regat. Przed ścianką o powierzchni 20 m kw. stoi długi na 5 metrów napis „Szczecin,” składający się z niebieskich, trójwymiarowych liter. Po bokach „pływają” dwa optymisty z żaglami Floating Garden. Powodzeniem cieszą się gogle z filmami w technologii 360°, dzięki którym  można się przenieść do stolicy Pomorza Zachodniego i wziąć udział w morskiej imprezie na Wałach Chrobrego i Łasztowni, popłynąć kajakiem lub motorówką ŻS czy posłuchać koncertu w holu filharmonii.

(mag)

Fot. Żegluga Szczecińska

Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone

Komentarze

Świnoujścianka
pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników Tour Salonie, a Świnoujście szczególnie ;)
2017-02-18 14:08:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską