wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Statki PŻM w hołdzie powstańcom

Statki PŻM w hołdzie powstańcom

Statki PŻM w hołdzie powstańcom
Data publikacji: 2017-08-01 12:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:36
Wywietleń: 821 284426

Z okazji kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, we wtorek (1 sierpnia) w godzinę „W”, wszystkie statki Polskiej Żeglugi Morskiej na całym świecie, niezależnie od swojej pozycji i lokalnego czasu, włączą syreny okrętowe. Kapitanowie i załogi oddadzą w ten sposób hołd powstańcom.

– Wśród statków przebywających w portach syreny zostaną włączone m.in. na m/s „Ina” w Chicago, m/s „Narew” i m/s „Podhale” w Nowym Orleanie, m/s „Giewont” w porcie Jedda (Arabia Saudyjska), m/s „Sudety” w Barcarenie (Portugalia), m/s „Rysy” w Port Said (Egipt), czy m/s „Pomorze” znajdującym się w Policach – wymienia Krzysztof Gogol, rzecznik prasowy grupy PŻM.

Syreny zostaną włączone także na statkach przebywających na pełnym morzu, m.in. na m/s „Szare Szeregi”, który rozpoczął pacyficzny rejs z Japonii do Meksyku oraz na m/s „Legiony Polskie” znajdującym się na Atlantyku. (ek)

Fot. PŻM

Komentarze

Bosman zeglugi wielkiej
Syrena okretowa zuzywa sprezonego powietrza za 300 zl na godzine. ten bankrutujacy armator zachowuje sie jak pijany osobnik na pogrzebie tesciowej,nie dosc ze popił to jeszcze tesciowej w niebie pogroził.Nikomu niepotrzebna manifestacja.Dodając koszty eksploatacyjne na statkach rady nadzorcze spoleczek PZM nie beda miały co krasc.Napisac lepiej jak uzdrawiacie firme,bo coraz wiecej marynarzy i kapitanów z PZM jest na zagranicznych statkach.Była mowa ze najlepiej aby cały PZM przejeła firma rybacka Szkuner z Wladyslawowa,gdyz tam nikt nie okrada wlasnej firmy i funkcjonuja mimo ze Balcerowixz likwidowal ich 20 razy.Przetrwali!!!
2017-08-02 06:46:46
Marynarz
Nikomu niepotrzebny cyrk
2017-08-01 22:14:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej