niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Sprawca ukarany

Sprawca ukarany

Sprawca ukarany
Data publikacji: 2017-03-14 07:11
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:12
Wywietleń: 1218 222835

Od dłuższego czasu strażnicy miejscy mieli problem z nielegalnym wyrzucaniem śmieci na Starym Mieście w okolicach ulicy Opłotki. Mimo ciągłych kontroli trudno było namierzyć sprawców. 9 marca w godzinach porannych patrol osiedlowy po raz kolejny udał się na obchód osiedla. Widok hałdy śmieci niemiło zaskoczył strażników.

Nie mieli oni żadnych wątpliwości, by bliżej przyjrzeć się temu dzikiemu śmietnisku. Uzbrojeni w gumowe rękawice przystąpili do przeszukiwania jego zawartości. Po raz kolejny okazało się, że stara zasada – kto szuka, ten znajdzie – ma swoje uzasadnienie. Bo oto wśród różnych odpadków strażnicy znaleźli list przewozowy z danymi adresowymi i udali się z nim do domniemanego sprawcy zanieczyszczenia terenu. A ten wobec takiego „niepodważalnego dowodu” przyznał się do popełnionego czynu. Został ukarany mandatem karnym i zobowiązany do uprzątnięcia porzuconych śmieci.

(mos)

Komentarze

re: Kara
Bo dane przestępców, to najpilniej strzeżona tajemnica. Władza boi się, że jak odsuną ich od koryta i odkryją ich machlojki, to też będą publikować dane.
2017-03-14 09:53:18
Kara
A dlaczego nie można podać do publicznej wiadomości danych tego śmieciarza? Może to właściciel, któregoś samochodu za milion, który tam parkuje?
2017-03-14 07:27:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską