poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Spóźniony pociąg w serwisie i aplikacji

Spóźniony pociąg w serwisie i aplikacji

Spóźniony pociąg w serwisie i aplikacji
Data publikacji: 2017-03-19 14:43
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:13
Wywietleń: 953 225251

PKP Informatyka na stronie rozklad-pkp.pl oraz w aplikacji Bilkom wprowadziła od dawna wypatrywaną przez podróżnych nową funkcję. Pokazywane są informacje o opóźnieniu pociągu w czasie rzeczywistym. Dane są aktualizowane co 5 minut.

Na stronie rozklad-pkp.pl oraz w aplikacji Bilkom widoczne są pociągi w poszczególnych relacjach. Są tam także tablice odjazdów i przyjazdów ze stacji początkowej oraz każdej kolejnej, przez którą dany skład przejeżdża, wraz z informacją, czy jest opóźniony czy nie. Dane, które są aktualizowane co 5 minut, pochodzą z systemu informacji o ruchu pociągów na całej trasie przejazdu. Dla stacji, na których skład planowe zatrzymanie ma w czasie późniejszym niż aktualna godzina, system podaje prognozę opóźnienia.

To kolejna, nowa funkcja wprowadzona ostatnio w systemie przez PKP Informatykę. Niedawno pojawiła się w nim wyszukiwarka dworców z informacjami dla osób o ograniczonej mobilności (http://rozklad-pkp.pl/pl/terminals).

(mag)

Fot. PKP

Komentarze

Lepsza, choć blokowana
Tymczasem jest dostępna idealna aplikacja "Mój Pociąg" - doskonała prezentacja informacji o pociągach (w tym o opóźnieniu). No i całkowity HIT - informacja o PERONIE!
2017-03-20 14:50:07

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi