piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Spóźniony Czarzasty

Spóźniony Czarzasty

Spóźniony Czarzasty
Data publikacji: 2016-02-25 18:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:37
Wywietleń: 1126 121316

- Kolorowe oddałem do prania - wyjaśnił Włodzimierz Czarzasty, który na konferencji prasowej w Szczecinie wystąpił w granatowym swetrze. Dziennikarze, którzy godzinę czekali na spóźnionego lidera SLD, obstawiali pomarańczowe lub żółte odzienie lubującego się w „żywych” kolorach polityka. Nie trafili.

Włodzimierz Czarzasty mówił w czwartek o praniu garderoby i robieniu porządków w SLD. Teraz Czarzasty objeżdża kraj, spotyka się z działaczami i zapewnia: - Nie ma możliwości, żeby ktokolwiek w Sojuszu gasił światło. Mamy 23 tys. członków, którzy płacą składki.

Polityk zakłada, że w kolejnych wyborach parlamentarnych jego partia wystartuje razem z innymi ugrupowaniami lewicowymi.

- Prognozowanie nazwy komitetu jest jeszcze przedwczesne, ale na wszystkie rzeczy integrujące lewicę jesteśmy otwarci - mówił lider Sojuszu.

Zapowiedział też, że 2 kwietnia będzie konwencja samorządowa SLD w Łodzi, na której partia przedstawi programy dla seniorów i osób starających się o dzieci za pomocą metody in vitro. Wówczas też poznamy szczegóły eseldowskiego programu 500 zł brutto na mieszkanie dla młodego pokolenia. ©℗

(masz)

NZ: Czym Włodzimierz Czarzasty zaskoczył dziennikarzy?

 

Komentarze

Czerwony
Coś sweterek ściemniał.
2016-02-26 08:21:49
,,,
Kończ wasc wstydu oszczedz, to dzieki wam i partii razem Pis robi to co robi, gdyby nie Razem to by lewica weszla do sejmu ,nawet sie miedzy soba nie potraficie dogadac, parodia, czas skonczyc to juz dawno bo nikt na was juz nie zaglosuje, pis dawno przejoł wasz elektorat czyli katolicka komune mowiac w skrocie.
2016-02-25 19:18:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską