poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Spotkanie Pod Platanami – trwa nabór

Spotkanie Pod Platanami – trwa nabór

Spotkanie Pod Platanami – trwa nabór
Data publikacji: 2017-05-25 19:41
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:30
Wywietleń: 455 255670

Przedstawicieli sektora pozarządowego do zgłaszania chęci uczestnictwa w kolejnej XVI edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych "POD PLATANAMI" zapraszają organizatorzy. Nabór trwa do 31 maja.

- Spotkanie „Pod Platanami” w tym roku odbędzie się w dniu 18 czerwca 2017 r. tradycyjnie na Jasnych Błoniach w godz. od 11:00 do 18:00 - informuje Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta.

Podczas impresy organizacji pozarządowych będzie można zaprezentować swoją działalność na stoisku wystawienniczy, a także zorganizować wystawę/warsztaty na terenie zielonym, czy pokaz artystyczny na scenie.

- Jak co roku prezentacje stoisk oraz aktywne uczestnictwo w imprezie zostanie nagrodzone - zapowiada S. Cyza-Słomska

Organizacje zainteresowane udziałem w XVI Szczecińskim Spotkaniu "Pod Platanami", mogą nadsyłać zgłoszenia do biura organizacyjnego imprezy do 31 bm. Można to zrobić za pośrednictwem poczty na adres Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin lub e-mailem: platany@twiks.pl. Zgłoszenie można też dostarczyć osobiście do Biura Organizacyjnego.

Więcej informacji, niezbędne dokumenty oraz warunki udziału na stronie www.platany.org lub na stronie http://bip.um.szczecin.pl.

(isz)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi