czwartek, 22 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Spokojnie wokół cmentarzy

Spokojnie wokół cmentarzy

Spokojnie wokół cmentarzy
Data publikacji: 2017-10-28 16:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:34
Wywietleń: 883 298699

Trwa policyjna akcja ZNICZ, która zakończy się w czwartek, 2 listopada. Mundurowi pomagają zmotoryzowanym i pieszym dotrzeć w rejon nekropolii, dbają o przestrzeganie przepisów obowiązujących na drogach oraz skupiają się zapewnieniu bezpieczeństwa osób odwiedzających miejsca pochówku. Policjanci wspierani są przez przedstawicieli innych służb.

Wokół szczecińskich cmentarzy ruch maleje. Nie ma już śladu po korkach, jakie jeszcze we wczesnych godzinach przedpołudniowych tworzyły się w ul. Derdowskiego, Ku Słońcu czy na Mieszka I.

Policjanci ruchu drogowego sprawdzają, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Kontrolują stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach. Oprócz radiowozów oznakowanych na trasach obecne są nieoznakowane wideorejestratory zachodniopomorskiej drogówki.

Przypominamy, że już w sobotę (28 października) w rejonie największej szczecińskiej nekropolii wprowadzono pierwsze zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy powinni zwracać uwagę na oznakowanie i nie jeździć na pamięć.

Od rana obowiązuje ruch jednokierunkowy ruchu w ciągu ul. Karola Miarki i ul. Pięknej w Szczecinie. Dodatkowo zawężono prawy pas ruchu na jezdni południowej ul. Ku Słońcu na odcinku od ul. Santockiej do wysokości II Bramy Cmentarza Centralnego. Zamknięto także przejazdy pomiędzy jezdniami ul. Ku Słońcu na skrzyżowaniu z ul. Santocką i na wysokości I Bramy Cmentarza Centralnego.

ToT

Fot. KMP w Szczecinie

Spokojnie wokół cmentarzy Spokojnie wokół cmentarzy Spokojnie wokół cmentarzy Spokojnie wokół cmentarzy Spokojnie wokół cmentarzy

Komentarze

Lewy Biznes...
No i Uwaga na tych... co te same wiazanki i znicze, beda chcieli sprzedawac "po kilka razy" !!
2017-10-28 23:29:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy