sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Sobota w ogrodzie

Sobota w ogrodzie

Sobota w ogrodzie
Data publikacji: 2017-08-12 17:27
Wywietleń: 841 288103

W pochmurną sobotę (12 sierpnia) można było sobie skutecznie poprawić humor w Szczecińskim Ogrodzie Różanym. Jak co weekend przygotowano tam atrakcje dla dzieci i dorosłych.

W południe wystąpił zespół Blue Bossa. Zabrzmiały m.in. bossa nova oraz brazylijskie rytmy i jazz.

Najmłodsi z rodzicami mogli wziąć udział w warsztatach pod hasłem "Tkactwo i haft - co to jest i czym się od siebie różni". Z zaproszenia skorzystała m.in. Małgorzata Lenart z trzyletnią córeczką Lusią.

- Jesteśmy na takich zajęciach w Ogrodzie Różanym drugi raz i bardzo nam się podoba - mówiła pani Małgorzata. - Lusia zrobiła zawieszkę na kształt łapacza snów, dobrze się bawiła.

Potem do wesołej i pouczającej zabawy małych gości Różanki zaprosiła grupa twórcza "Malinowe marzenia"- czarownica Perełka oraz Pani Witaminka w ciekawych animacjach opowiadały im o złych i dobrych nawykach żywieniowych, można też było dostać coś smacznego i zdrowego do schrupania.

Bardzo interesujące były też kolejne różankowe warsztaty w cyklu Projekt „Polska – znaki szczególne”, tym razem poświęcone polskim zapachom. Z wielką pasją opowiadała o nich, prezentując między innymi charakterystyczne zioła i kwiaty - Patrycja Tokarska. Elementem spotkania było również tworzenie swoich własnych kompozycji zapachowych.

A na sobotni wieczór zaplanowano "wśród róż" kolejną potańcówkę.

Na Różankę warto się wybrać również w niedzielę. O godz. 12 zagra tam Szczecińska Orkiestra Wojskowa pod kierunkiem kapelmistrza kpt. Jarosława Michałko z towarzyszeniem wokalistów. W programie: dawne i nowe piosenki i melodie wojskowe.

(gan)

Fot. Robert STACHNIK

Sobota w ogrodzie Sobota w ogrodzie Sobota w ogrodzie Sobota w ogrodzie Sobota w ogrodzie Sobota w ogrodzie Sobota w ogrodzie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi