wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Śmiertelny wypadek w Szczecinie

Śmiertelny wypadek w Szczecinie (akt. 1)

Śmiertelny wypadek w Szczecinie
Data publikacji: 2016-05-14 09:32
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:44
Wywietleń: 2409 133519

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę ok. godz. 7.30 w al. Jana Pawła II w Szczecinie, na wysokości posesji nr 48. Samochód osobowy potracił pieszą. 

Z relacji świadków wynika, że 83-letnia kobieta chwilę wcześniej robiła zakupy z pobliskim sklepie. Potem przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Została potrącona przez lancię i zginęła na miejscu. Prowadzący ją 62-latek był trzeźwy, będzie jeszcze przebadany na obecność innych środków w organizmie. Trafił pod opiekę psychiatry.

Prokurator oraz policjanci nadal pracują na miejscu zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie. Jest zbyt wcześnie aby wnioskować o przyczynach wypadku. Będzie to wyjaśniane w czasie prowadzonego postępowania. 

Są utrudnienia w ruchu pomiędzy pl. Grunwaldzkim i pl. Lotników.

Tekst i foto: (gan)

Śmiertelny wypadek w Szczecinie Śmiertelny wypadek w Szczecinie Śmiertelny wypadek w Szczecinie Śmiertelny wypadek w Szczecinie Śmiertelny wypadek w Szczecinie Śmiertelny wypadek w Szczecinie Śmiertelny wypadek w Szczecinie

Komentarze

kamcia
Jaka tragedia po prostu szok dla mnie bzdura co się stało ten kierowca nieźle szybko jechać ze moja kochana ciocia zginęła szaleństwo ślepy kierowca pi prostu nawet w Polsce kierowcy nie potrafi a się zatrzymać i dać pierwszeństwo a nie którzy dyskutują kobieta nie chciała
2016-05-21 00:32:51
kama
Jaka tragedia mam łzy w oczach smutek i żal po prostu pech nie szczęśliwy wypadek nie którzy ludzie nie mają serca tylko nienawiść stało się drodzy ludzie niech śpi w spokoju kobieta po prostu każdego to mogło spotkać tak bardzo kochałam ciocie nie zdążyłam nawet ja odwiedzić w domu a miałam takie natchnienie sny okropne pech
2016-05-21 00:20:37
Jesteście beznadziejni
Zginęła matka osoby, którą znam. Proponuję wsadzić sobie wasze mądrości głęboko gdzieś.
2016-05-16 17:40:20
@Beka
No, no. Patrzcie, jaki cyniczny twardziel. Lekcje odrobiłeś, dzieciaku?
2016-05-15 23:09:49
odpowiedź w szczególności dla beki
Beka Beka Beka ile ty masz lat? Ciesz się, że nie jest to ktoś z twojej rodziny. Może inna by była wypowiedź gdyby to twoja matka lub babcia a może siostra brała w tym wypadku udział. Tak łatwo szafować słowami. Bezdusznie wypowiadać się i oceniać zachowania innych, ludzi dla ciebie obcych. Nie twierdzę,że winny jest tylko kierowca. Wina leży po obu stronach. Osoby która przechodziła w miejscu niedozwolonym i kierowcy, który przekroczył prędkość. Czytając te komentarze przy niektórych włosy stają dęba! Bezduszność! Znieczulica! Obojętność! Łatwość oceniania ot tak na pstryknięcie - szafowanie wyrokami. Winny ten, winny tamten. I jeszcze tu cytuję " ... nie rozumiem tych całych smutków". Właśnie N I E R O Z U M I E S Z beka. N I E R O Z U M I E S Z więc nie wypowiadaj się. Kisss dzięki za współczucie dla Rodziny.
2016-05-15 13:50:40
mieszkaniec
Na tym odcinku ulicy powinno być w połowie przejście dla pieszych. Dużo osób skraca sobie drogę do delikatesów. Albo zlikwidować delikatesy?
2016-05-15 11:30:50
Xxx
300c to teraz lancia...
2016-05-15 09:02:24
Oauli
Wypadek na zyczenu. Wychidzisz zza pasow na prywatnuch pasach to licz sie z konsekwencjami...
2016-05-15 03:33:25
Lulka
Pani sama sie doigarala. Po pierwsze wyszla zza samchodow zaparkowanych po drugiej stronie na "swoich" pasach. To byl wypadek wrecz na zyczenie...
2016-05-15 03:32:11
Maksiu
Ludzie to jest Chrysler 300 C gdzie widzicie Lancię .....
2016-05-14 22:39:08
Beka - tacy jak ty też powinni przechodzić poza pasami.
ewentualnie twoje dzieci.
2016-05-14 14:57:20
Kuba
Miwsiac temu starsza kobiete potracil rowerzysta ciekawe ile jechal 15 lub 20 co ma predkosc do wchodzenia na jadacy samochod ktory warzy ponad 2000 tony
2016-05-14 11:57:54
Michał
Pani Ś.P. miała 83 lata, więc 40 km/h mogło być zabójcze.
2016-05-14 11:47:23
Tylne lampy
Który diagnosta dopuścił tylne lampy w tej lancii? Przecież one są całe zapaćkane czarną farbą w sprayu, a auto nie jeździło od wczoraj po mieście. Co na to policja?
2016-05-14 11:28:14
Joanna
Jakże często widzę starych ludzi przechodzących w niedozwolonym miejscu albo na czerwonym świetle... :-/
2016-05-14 11:26:53
Michał
Czemu ta ulica jest dwupasmowa? To zachęca do szybkiej jazdy. A przecież nie ma tam aż tak dużego ruchu. Lepszym rozwiązaniem byłoby, aby samochody, zamiast parkować na chodniku, parkowały na jednym pasie ruchu.
2016-05-14 11:13:17
ocena,
Wyglada chyba na to... ze wina lez po obu stronach !!
2016-05-14 11:00:21
Beka
Nie przechodziła na pasach, więc nie rozumiem tych całych smutków. Chciała skrócić drogę, skróciła życie i po problemie.
2016-05-14 10:45:11
ksss
Cymbał jakby nie jechał tak szybko to by nie doszło do tragedii. Na tej ulicy nie ma tak słabej widoczności. Przecież ona nie wyskoczyła nagle tym bardziej, że nie było w tym miejscu zaparkowanych samochodów i była już prawie po drugie stronie... Biedna kobieta. Współczuję rodzinie.
2016-05-14 10:31:03
OGRANICZYĆ PRĘDKOŚĆ W CENTRUM
Pewnie wbiegła mu przed maskę.
2016-05-14 10:27:26
Doigrał się
Stuningowana lancia thema, która pędziła po Szczecinie jak szalona.
2016-05-14 10:19:03
[*]
Niestety, kierowca raczej nie jechał tam 40 km/h, tak jak wszyscy, tylko sporo więcej, bo jak wytłumaczyć brak reakcji? Z drugiej strony, starsze osoby często są schorowane, skracają sobie drogę, a właśnie te skróty bywają ich ostatnimi. Miasto to nie tor wyścigowy, piesi i rowerzyści mogą być wszędzie - warto uważać.
2016-05-14 10:09:01