czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Śmierć na trasie rajdu

Śmierć na trasie rajdu

Śmierć na trasie rajdu
Data publikacji: 2016-07-17 14:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:50
Wywietleń: 2712 144544

Tragicznie zakończył się udział w zawodach pojazdów terenowych 4x4 dla 34-letniego mieszkańca Sławna. W sobotę (16 bm.) mężczyzna został przez auto przygnieciony do drzewa.       

Rajd terenowy był organizowany na terenie gmin: Sianów, Darłowo i Malechowo. Do tragedii dosłzo w Przystawach, gdzie wyznaczony został jeden z odcinków kontrolnych zawodów. 34-latek był członkiem załogi startującej w pojeździe Suzuki Vitara. Wysiadł z pojazdu, żeby w wyznaczonym miejscu podbić kartę, ale wtedy auto przygniotło mężczyznę do drzewa. Zginął na miejscu.

Okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. ©℗

(m)

Fot. Mirosław WINCONEK (arch.)

Komentarze

B1rt
Zastanów się na ile sposobów ty przyczyniasz się do niszczenia przyrody później komentuj, na każdym rajdzie jakim byłem są zbierane smieci z lasu za które są dodatkowe punkty, a trawa którą się rozjeździ samochodami na bagnach odrasta w ciągu miesiąca i nie ma śladu że się odbył rajd. Kondolencje dla rodziny
2016-07-22 11:47:24
@Zibi
Właśnie okazały się owe umiejętności... Auto przygniotło na amen młodego faceta... Powodzenia durniu na tych rajdach łaminogach... Nie mam brzucha, nie pije piwa i nie oglądam tych głupich seriali, ale po ludzku żal mi tych, którzy w tak głupi sp[osób giną.
2016-07-19 12:59:11
ZIbi
Wypadek może nas spotkać w drodze do pracy, na przejściu nawet w wannie. To że takie wypadki na rajdach (gdzie zagrożenia są znacznie większe)pokazuje jak dobrze przygotowane są imprezy i jak duże umiejętności mają ich uczestnicy. Przypadek, błąd człowieka, zbieg okoliczności .... A krytycy z wielkimi brzuchami nie odpalą piwko i z pilotem usiądą do serialu.
2016-07-19 06:43:07
4x4
Ci co krytykują pewnie nic w życiu nie zrobili z pasją.Ludzie zdobywają szczyty gór i czasem nie wracają.Nikt ich nie krytykuje .Los każdego z nas nie zawsze jest tylko w naszych rękach. W życiu nie zawsze da się wszystko do końca przewidzieć i kontrolować.Kondolencje dla rodziny.
2016-07-18 23:30:33
@Adi dadi
To Ty masz kiełbie we łbie! Wyraźnie w komentarzach napisano: robią to dyletanci, czyli ich umiejętności w prowadzeniu takich pojazdów są zerowe! I co z tego, że jest pogotowie czy policja? Oni zagwarantują poziom zawodowy uczestników???
2016-07-18 19:34:29
Adi-dadi
W du..pie byliście i go..no widzieliście. Rajdy sa organizowane z pelnym nadzorem wszystkich władz... od pogotowia policji i straży pozarnej. Widac ze sie nie znacie i piszecie bzdury. Szczere kondolencje dla rodziny.
2016-07-18 09:38:19
4x4
Od razu widać, że to musiała być bardzo doświadczona załoga w rajdach 4x4 ;/
2016-07-18 07:57:45
Adam
Te wszystkie rajdy czołgami, terenówkami czy innym badziewiem tak się niestety kończą... Te pseudo inscenizacje powinny być zakazane bo robią to totalni dyletanci, a skutki są opłakane.
2016-07-17 19:31:58
Jubel zblazowanych szpanerów tratujących bezlitośnie PRZYRODĘ.
Ohyda.
2016-07-17 14:54:51