piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Seryjny podpalacz złapany

Seryjny podpalacz złapany

Seryjny podpalacz złapany
Data publikacji: 2016-09-02 13:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:54
Wywietleń: 933 152335

Podpalił kiosk, samochód, podłożył ogień przy budynku i w pojemnikach na śmieci. W ręce policjantów wpadł sprawca czterech pożarów w Myśliborzu. Spowodował straty na ponad 145 tysięcy złotych.

Za podpaleniami stoi mężczyzna, który w przeszłości był już notowany przez policję. Ogień podkładał w różnych punktach miasta. Policja udowodniła, że na przełomie lipca i sierpnia 2016 roku podpalił między innymi kiosk spożywczo-przemysłowy z towarem i sprzętem AGD.

32-latek odpowiada także za trzy inne pożary. Piroman zniszczył samochód marki Volkswagen Transporter, a także elewację sklepu wielkopowierzchniowego i budynku użyteczności publicznej. Właściciele wycenili straty na łączną kwotę ponad 145 tys. zł.

– Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów – informuje asp. szt. Irena Kornicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. – Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Seryjnemu podpalaczowi grozi nawet pięć lat więzienia.

(reg)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

rerik
A kto pokryje straty poszkodowanych??? Moze gdyby tacy wandale/podpalacze itp itd ponosili konsekwencje finansowe z urzedu stanowione przez sady zastanowili by sie nad swoim zachowaniem. Tak pojda na kilka lat( w najlepszym wypadku) na odpoczynek I panstwowe utrzymanie. A potem znowu do procederu!
2016-09-02 19:25:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi